Tagasi
Järgmine

Kaua tehtud, kaunikene

Foto: Unsplash

Seekord tulid taas pikad – pikad sõnumid – kirjutasin neid kaks päeva täispikad tööpäevad, nii et silmad juba peas udused ja sõrmed kanged.

Esmakordselt sõnumite koostamise aja jooksul märkasin järjest, et eri sünniajaga inimeste lood on omavahel seotud. Seekord on üheks läbivaks teemaks vanemate meeleolu lapse eostamise ajal ja selle mõjud lapse hilisemale elule. Kui teema huvitab, siis võite läbi sirvida kõik sõnumid, siin on küllaga, mille üle mõelda.

Lugemist saab üksjagu olema, seega ei hakka pika eessõnaga kiusama, nii et saad minna lugema, mida inglid seekord pidasid vajalikuks edastada.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelAntropoloogiaprofessor Luis Luna tuleb Tallinnasse püha taime teest rääkima
Järgmine artikkelTasakaalukeskuse hingamiskursuse alateemaks on „Õpi kuulama oma keha“
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi