Tagasi
Järgmine

Eksperimendi algus

Foto: erakogu

Varasemalt kirjutasin oma murest oma kassikarja pärast, kes täitsa sassi omadega läinud – kes tülitseb, kes kakleb, kes kuseb sinna, kuhu pole vaja.

Pildil oleva karvajala ühele suurimale probleemile saingi vist jälile – see tema salapärane umbes iga 3 kuu tagant ilmnev karvade kannikatelt ja sabajuurelt välja kiskumine – oli ilmselt tingitud… karvadest – mis sisse lakutud pesemise käigus. Ehk et tal kogunes umbes iga 3 kuuga soolde karvamass, mis ise enam soolest ei väljunud, ummistas sooli, tekitas ebamugavust ja valu, mis pani teda karvu kakkuma. Et keegi kassidest aina kassidele kasvama pandud muru täis kuses, siis ei saanud ta ka kassimuru süüa ja sel moel karvapallidest vabaneda nagu vanas elukohas, kus muru täis ei lastud. Miks nüüd lastakse, mina ei tea… Aga nüüd, kui hakkasin heaks juhuks karvajalale karvapallipastat igapäevaselt sortsukese andma, lõpetas ta karvakakkumise ära ja rohkem pole kakkunud.

Järgmine suur mure on mu kahe kakekulli krooniline konflikt ja lõputud kaklused ning mitme kassi poolt igale poole kusemised. Sain nüüd kiidetud stressivastased turjatilgad kassidele ja esimene pipetitäis sai peamisele tülinorijale turja. Teise pipetitäie püüdis üks mu kassidest nahka panna – ta ei jätnud enne, kui sai aru, kust see ahvatlev lõhn tuleb (tilgad on palderjaniga), õngitses pipetid karbist välja ja oli neisse hambaid sisse löömas – õnneks sain jaole enne, kui kass õnnelikuks… Ei taha ära sõnuda, aga esimene ööpäev on möödunud sellises uskumatus rahus, et ma ei jõua ära imestada. Suured vihavaenlased on lesinud üksteisest vähem kui poole meetri kaugusel ja norisenud magada nagu teist poleks olemaski…! Pole ka ühtegi loiku vales kohas ega ühtegi tülinorimist – ka teiste kasside vahel mitte. Näis. Üks pipetitäis pidi toimima umbes nädal aega. Annan teada, kuidas meil läheb!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: The Earth Child

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 12.-18. oktoobriks
Järgmine artikkelPühapäeval toimub seminar “Kuidas vabaneda depressioonist, hirmust, ärevusest ja häbist?”
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi