Inglisõnumid orjakuu neljandaks nädalaks

38
13504

1Sidrunid ja limonaad

Foto: Youne

Elu on kummaline ja alati täis üllatusi, olgu need siis meeldivad või mitte, aga nendega tuleb toime tulla, neist midagi õppida ja pöörata negatiivne enda kasuks. Ehk teisisõnu tähendab see seda, kui elu loobib sulle sidruneid, siis tee neist limonaadi.

Kevadel, sepikojas nokitsedes, tegin kogemata käele liiga ning ma ei olnud paar kuud võimeline midagi kätte võtma ega tõstma. Selle jama tõttu olin meeletult õnnetu, et ma ei saanud tegeleda millegagi, mis mulle rahuldust ja rõõmu pakub ja seda kõike seetõttu, et enda võimeid üle hindasin. Nimelt sain korraliku sidelihaste põletiku, mille raviks oli kas kuude pikkune nõelravi või hormonaalsüstid ja steroidid. Mina valisin kuude pikkuse nõelravi, sest minu silmis pole hormonaalravi ega steroidid kellegi ravi ega lahendus. See on ajutine leevendus ning sümptomite maskeerimine.  Tänu sellele põletikule jäid mul sepikojas tegemised ka pooleli ja pikka aega mõtlesin, milleks seda vaja oli ja miks just minul jne. Nüüd pea pool aastat hiljem sain väga hästi aru, milleks seda vaja oli. Nüüd on käsi jälle kenasti korras ning tagasi sepikojas nokitsemas, saan viimaks oma projekti ka valmis. Mina õppisin sellest kogemusest seda, miks ja milleks mul seda vaja oli ja miks just siis see juhtus.

Nüüd on sinu kord oma elu sidrunite üle järgi mõelda ja leida üles see positiivne tulem, miks sul neid sidruneid vaja oli ning tee neist üks korralik ja maitsev limonaad. Mine oma eluga edasi, õpi sellest kogemusest ja ela täiel rinnal edasi.

Jah, ma tunnistan, et paljud sidrunid ei ole võrreldavad minu juhtumiga, aga sellegipoolest ei tohi sa lasta neil oma elu kibedaks teha. Mõnikord võib olla nii, et juhtunu on nii ränk, et tahtmine on oma elu kallale minna, aga pea meeles, et seda sa teha ei tohi. Sinu elu ei mõjuta ainult sind, vaid väga palju teisi inimesi sinu ümber. Seega, kui sa arvad, et keegi ei hooli ja sul on nii raske ja oled keskendunud oma elu-  ja enese haletsemisele, siis nii see ei toimi. Leia enda elus see koht või keegi, mille nimel tugev olla ja eluga edasi minna. Tea, et sind armastavad paljud inimesed ja sinust hoolitakse alati, isegi siis, kui seda sulle pidevalt välja ei näidata. Ära unusta seda, kui elus sulgub üks uks, siis alati avaneb teine või isegi mitu ja sul tuleb teha omad valikud. Ole valmis sellest uuest avatud uksest siis ka sisse minema ja tegema oma valikud.

Nüüd siis sõnumite juurde. Ära unusta postitust lõpuni lugemast, sest postituse lõpust leiad, nagu tavaliselt, inglite saadetud lõpusõnumi.

Selleks, et teada saada, mida inglitel sulle seekord varuks on, tuleb sul minna järgmisele leheküljele, klikkides hiirega nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee omad valikud.

Tagasi
Eelmine artikkelKontorijooga – inspireeriva töökeskkonna loomine
Järgmine artikkelPöörame tähelepanu vaimsele tervisele
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

38 KOMMENTAARI

  1. Aitäh :)

    Minul on inglisõnumitega selline asi, kui loen läbi, ei saa midagi aru ega jõua kohale. Nädala sees tegutsen alateadlikult ja kui nädalalõpus läbi mõtlen, siis saan kõigest aru. Need sõnumid on vajalikud ja aitavad paljusi.

    • Sigrit – siis on väga hästi. Mõnikord ei pruugigi kohe aru saada, aga kui asi käes, siis on pilt selge. Kui aus olla, siis sõnumite vahendamine on sama. Mõnikord ei tule ja ei tule ja olen juba alla andmas, et sel nädalal sõnumeid lihtsalt ei tule ja siis saadetakse sõnum nagu välk selgest taevast.

    • Jaaah. Tahtsin minna tööle,aga kui antud midagi muud ja loodud millegiks muuks,siis ära roni sinna ,kus su koht pole. Aga ma tunnen ,et pole veel nii valmis aitama teisi. Olen juhendanud teisi,et see ,mida oskan ja tean,pole tuumafüüsika,et nad saavad ennast ise aidata,ei pea jooksma minu juurde või kohe helistama,teis kõigis on see oskus olemas. Ja ikkagi tuleb jätkata seda teed,samas on sees üsna meeldiv ärevus,et kuidas ja mis järgmiseks???

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi