Tagasi
Järgmine

Kuuloomine ja õnne manifesteerimise aeg

Foto: Britannica Blog

Kuuloomine oli nädalavahetusel ära ja nüüd on parim aeg tegeleda kõige sellega, mida tahad kestma jääma. Alusta vaid nende tööde ja tegemistega, mida tahad pikaks ajaks. Uue kodu, auto, lemmiklooma ost, kojutoomine/uude koju kolimine; uuele töökohale asumine, uue suhte alustamine…

Samuti on praegu õige aeg manifesteerida oma soove. Pane kirja, mida või keda oma ellu tahad – ja ikka vormis, et “mul on”, mitte et “ma tahan”. Lõppude lõpuks sa ju tahad, et sul oleks see olemas, mitte et sa tahad tahtmist.

Mul on unelmate kodu, unelmate kaasa, unelmate lapsed ja meil on maailma parimad omavahelised suhted… ja meil on materiaalne kindlustatus ja säästud ka puhuks, kui millegi läbi peaks ilma jääma kodust või tööst – ja me saame ilma muret tundmata ära elatud (määra aeg – nt 3 kuud, 1 aasta).

Pane kirja see, mis just sinu jaoks see kõige olulisem on. Kujuta ette, et see on juba olemas. Tunneta seda. Mida rohkem emotsiooni ja tunnet sellesse paned, seda suurema energiaga asutakse su soovi täitma. Ja pea meeles, et hirm ja kõhklused – kahtlused on soovide kustutuskummiks!

Vihmased ilmad loovad soodsa pinnase aiatööde tegemiseks, uute puude – põõsaste – taimede istutamiseks. Kuna öökülmad pole veel möödas, siis ärge laske end igasugu lillelaatadest hulluks ajada ja mõelge rahus läbi, mis teie igatsetud taimedest on ka külmakindlad. Mis mõtet on tuua mitmesaja kilomeetri kauguselt odavaid taimi, kui lasete neil külmavõetud saada? Rahu, ainult rahu, ütles juba Karlsson katuselt – ja tal oli õigus. Kiirusta aeglaselt. Parem natukene hiljem, aga kindla peale ellu jäävate taimede istutamine, kui suure kiiruga keset öökülmi õnnega mängida.

Aga nüüd siis selle nädala haldjasõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid haldjad endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid haldjad sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSahinad Marti Kuusiku ümber pole loogilised
Järgmine artikkelInglisõnumid lehekuu 13.-19. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi