Inglisõnumid septembri viimaseks ja rehekuu esimeseks nädalaks

39
15997

1Ettevalmistused Fortuunale ja oodatavad muutused

Foto: Net DNA

Ametlikult on juba mõnda aega käes ka sügis, õnneks ilmad on olnud suhteliselt ilusad ja ka loodus on oma sügisvärvid kasutusele võtnud. Samas on sügisilmad veidi salakavalad ja nii mõnigi inimene kipub rohkem haige olema kui muidu.

Kuna eelmine nädal olin kahevahel, kas inglisõnumitega jätkata või mitte, siis selle nädala sõnumid olid väga visalt tulema. No ei tulnud mul kuidagi seda tuhinat peale, et sõnumeid kanaldama hakata. Lükkasin seda võimalikult kaua edasi ja polnud kuni viimase hetkeni kindel, kas sellel nädala sõnumid üldse tulevad või mitte. Nagu näha võtsin end kokku ja siit nad siis tulevad.

Kuna juba sellel reedel, 30. septembri hilisõhtul, loosime kõigi nende Hingepeegli toetajate vahel välja pisikesed tänumeened, kes ajavahemikul 30. juuni -30. september, olid nõus jagama oma väikest energiapanust Hingepeegli tegevusse.  Seekordsed tänumeened saavad olema  nö „Tervise eri“ kategooriast, kus põhirõhu olen pannud peamiselt tervise/ immuunsüsteemi tugevdamisele, enese lõõgastamise ja sügisõhtute nautimisele, samas vupsab sisse ka muud. Seega suured tänud juba ette kõigile, kes on sellel ajavahemikul Hingepeegli tegevust oma pisikese panusega toetanud. Kui soovid ka juba lähipäevadel aset leidvast loosimisest osa võtta ning leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis sul on see võimalus olemas.  Seda  saad teha sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

Mis aga puutub edasistesse inglisõnumitesse, siis ka siin on mul plaanis, juba lähitulevikus, teha väikesed muudatused. Millal aga ma nendeni täpselt jõuan, on veel vara öelda, aga plaan on täitsa olemas, nüüd tuleb seda enne katsetada ja vaadata, kas on mõtet neid sellisel kujul edastama hakata või mitte. Elame, näeme ja vaatame, mis varsti saama hakkab ja kas tehniline tugi on selleks piisav.

Nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: „Loe seda edasi“ ja tee oma valikud.

Tagasi
Eelmine artikkel“Kohtingumäng” – Küsimused kohtamiseks ja/või teineteisele lähemale toomiseks
Järgmine artikkelVõti selleks, kuidas end sügis-talvisel perioodil tervena hoida – I osa
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

39 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi