Tagasi
Järgmine

Näu!…

Foto: Love Meow

Mis te arvate, miks nii külm kuu kui veebruar on saanud muuseas nimeks kassikuu – kassid armastavad ju sooja?

Saksamaal sai kuu sellise nime seetõttu, et veebruaris tuleb kassidele kindlasti ka ise süüa pakkuda, kuna sel kuul napib hiiri ja rotte (ja vabapidamisel kassid lähevad siis ju joonelt põõsalinnukeste kallale).

Muuseas – vihjeks neile, kes plaanivad omale varjupaigast kassi soetada – Varjupaikade MTÜ varjupaikadest omale veebruaris kassi võttes, saab kaasa tasuta transpordipuuri.

Pluss, kui asjalood kulgevad analoogselt läinud aastatega, siis peagi peaks algama ELSi eestvedamisel suur kampaania, mil kasse (ja koeri) saab steriliseerida ja kastreerida soodushindadega loomakliinikutes üle Eesti – ja millised kliinikud kampaanias osalevad, selle kohta saab infot ELSi lehel – kliinikuid ükshaaval läbi helistada oleks ilmselt õige tüütu. Läinud aastate kampaaniatest saate ise lähemalt lugeda. Jälgige Eesti Loomakaitse Seltsi lehel olevaid uudiseid, siis saate teada, kui tänavune kampaania algab. Oluline on registreeruda ruttu, sest soodushinnaga oppideks pannakse ajad üliruttu kinni, aga tööpäevadesse tunde juurde ei teki, nii et kes hiljaks jääb, see ilma jääb.

Aitab nüüd kassidest, läheme selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMida toob kollane Maakoer?
Järgmine artikkelKiire, mugav ning eksperimentaalne taimekasvatus
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi