Tagasi
Järgmine

Kordamine on tarkuse ema

Kes meist poleks kogenud deja vu tunnet – “ma olen seda juba kogenud”. On see koht, situatsioon, suhe või inimene. See aina kordub. Tihti on see midagi ebameeldivat, millest saad aru, et see on elus lahendamata jäänud ülesanne, mis tuuakse ette järjest rõhutatumalt, et lõpuks ometi näeks ja mõistaks, milles asi.

Sarnased naabrid, kolleegid, olukorrad – miski aina kraabib vana katkist kohta uuesti puruks ja teeb haiget. Miski vajab lahendamist. Kõik kordub. Halb, halvem, kõige halvem. Kuni ükskord suudad asja näha teise nurga alt, kuni silmad avanevad ja mõistad. See kogemine võib olla hullult valus ühelt poolt – et miks ma küll varem juba ei näinud, taibanud, miks ma endale nii kaua nii palju haiget tegin, lastes kõigel sellel korduda….

Juhuseid pole. Ilmselt oli vaja, et mõistaksid kõike täies mahus ja just siis, kui vaja. Nii et enese süüdistamiseks pole siin kohta. Ole vaid õnnelik, et see kadalipp sai läbi ja ei kordu enam iial. Sa oled selle teadmise/kogemuse omandanud ja saad eluga edasi minna. Muuseas, elu ei koonerda – iga lahendatud mõistatuse eest jagab ta heldelt preemiat. Ette hoiatamata hetkel ja moel, aga paremini, kui oskaksid tahta ;)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSuvise pööripäeva ja jaanipäeva nädala inglisõnumid
Järgmine artikkelRetsept maasikapõllult – Imeline maasikatort
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi