Tagasi
Järgmine

Päikesevarjutus ja kuu loomine

Foto: Farmers’ Almanac

Uus nädal algab väga märgilise sündmusega: kuu loomisega Lõvi tähemärgis. Lõvi on loomariigi kuningas ja ka sodiaagis on ta tuntud tugeva ja mõjusana – seega suudab ta muuta just seda, mida soovib. Täna leiab aset ka täielik päikesevarjutus, paraku jääb see ilu meile varjatuks. Päikesevarjutus toob aga endaga kaasa aja, kus kõik asjad ei lähe alati nii nagu oodatud ning sul tuleb olla valmis olla ootamatusteks.  Seevastu on tegemist ajaga, mis ei lase illusioonidel pikalt kesta ja aitab sul tagasi kahe jalaga kindlalt maha tulla. Kõik inimesed leiavad sellest perioodist endale kindlasti midagi uut,  märgilist ja huvitavat. Millised need muutused olema saavad, olenevad juba sinust endast.

Lõvi on kuningas ja edev. Seega suur rõhk on kõigel välisel. Aga teie ärge unustage seda, et kõik pole kuld, mis hiilgab – ning ärge laske oma silmi pimestada välisel säral, uurige ikka seda ka, mis selle taga peidus on. Kui teile kukub sülle justkui imeline tööpakkumine, siis ärge hüpake heameelest lakke, vaid uurige, kas ka tööandja on üldse maksejõuline. Kas töötajatele palka makstakse siis kui peab ja niipalju kui peab. Kas töölepingud sõlmitakse. Sellele lisaks uurige kõikide nüansside kohta, mis teile isiklikult olulised on – alles siis vaadake seda süllesadanud õnne uue pilguga. On see ikka õnn või on see vaid petlik väline sära, millega teid püüti lõksu meelitada?

Täpselt samamoodi tehke taustauuring, kui teie ellu saabub härra või preili Õige. Jama eos vältida on lihtsam, kui ämbrist välja ujuda. Te ei taha ju kellelegi tunnistada, et ämbrisse astusite ja et tegelikult polegi asjad nii nagu paistsid. Te kardate naerualuseks sattuda. Teil on häbi ja valus ka. Kõik see jääks aga ära, kui te õnneuimas suudaksite säilitada niipalju kainet mõistust, et uuriksite (või paluksite mõnel usaldusväärsel sõbral seda teha) elu enne, kui suhted tõsiseks lähevad.

Igal juhul on kuu loomine oivaline aeg uuteks algusteks – mis iganes vallas. Ja kuu loomine Lõvis – need saavad olema kuninglikud algused või algused kuninglikele asjadele :) Lõrrr!!!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelSinu tähemärgi nõrgad ja tugevad küljed
Järgmine artikkelAugusti lõpunädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

44 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi