Tagasi
Järgmine

Septembrikuus kõik, kõik on uus

Minul tekkis seekord sõnumite tegemisel dilemma.

On meil ju väljakujunenud inglisõnumid…. aga see nädal võtsid minuga esmakordselt ühendust haldjad. Mina ei saanud aru, mis või kes see minu tähelepanu nii jõuliselt nõuab, et olin kui paigale naelutatud ja ei teadnud esimese hooga, kuhu täpselt vaadata või mida märgata. Kuni sulgesin enda jaoks kõik segava “müra” ja jäin kuulama oma sisemist radarit, mis mind edasi suunas. Ja siis me kohtusime. Ausalt öelda pole ma oma senises elus osanud haldjatest ja nende olemas olemisest või mitte olemisest midagi arvata. Heal juhul ma ainult turtsatasin naerda mõttele sellest, et nad päriselt olemas on. Aga et nad äkki ilmuvad mu ellu ja lausa justkui käisest kinni rabavad ja sikutama hakkavad, kisendades oma võimete kohaselt, et märkamatut mind panna märkama: “Vaata, vaata mind! Vaata, me oleme siiiiin!!!” – ei oleks ma ilmas osanud oodata.

Ma olin segaduses ja jahmunud ja ei osanud kuidagi olla… Toibunult sõnasin vaid, et ma ei oska teist midagi arvata, ma ei tunne teid, nii et – tutvustage siis endid ja seda, mida suudate! Rääkige mulle, mida toob endaga kaasa see minu elu pöördeline aeg, mis kätte on jõudnud – töö, kodu, isikliku elu plaanis!

Vähem kui veerand tunni pärast olid mul silmad vees ja lörisesin kui plikake ja pomisesin omaette küsida: “Kuidas te teadsite? Kust te teadsite kõike seda, mis praegu toimub? Kuidas te nii kümnesse oskasite vastata kõige kohta – ja nii põhjalikult???”…. – sest mulle antud vastused rabasid mind heas mõttes. Ma olin valmis eimidagiütlevaks ümmarguseks jutuks, mis võib täitsa metsa olla, või on suures osas puha mööda. Aga see oli nii kümnesse, tõi välja kõik valupunktid ja suurimad lootused, vihjas ootamatutele nüanssidele, ohukohtadele ja sellele, kust ja kuidas edu tuleb.

Nüüd ma siis ei teagi, mida teha… inglid ei ole suurt aktiivsust üles näidanud, aga meil on siin inglisõnumid… ja haldjad vadistavad üle üksteise nagu potitäis keemaläinud vett – aga haldjasõnumite suhtes meil kokkulepet pole…

Kui teile sobib, siis vastavalt sellele, kuspoolt sõnumeid edastada tahetakse, toon ma tulevikus teieni kas ingli – või haldjasõnumid?

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPure Mind korraldab sügisel mitu inspireerivat seminari
Järgmine artikkelDorothe Trassl õpetab, kuidas oma kehaga uuesti ühendus luua
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

  1. Tere Anu!

    Ma alati ootan neid pühapäeva hilisõhtuseid sõnumeid suure õhinaga.
    Nii ka täna….aga kahjuks kuupäevi 26.-31. ms ei leidnud.

    Loodan, et saan seda ikka lugeda.

    Sinu kirglik lugeja Ege

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi