1Südamega tehtud asjad

Pildi põhi: Monika from Pixabay

Iga kord sõnumeid koostades ja ees – või järelsõna kirjutades saan ikka jälle aru ühest ja samast asjast: ma ei saa seda tööd teha üle jala, uisapäisa, kiirustades. Enne las lähevad sõnumid üles väikese hilinemisega, kui et nad saavad tehtud kuidagi hooletult. Minu südametunnistus ei luba suhtuda hoolimatult teisse, sõnumite lugejad ega sellesse, mida kirjutan. Olen Dianaga korduvalt rääkinud ka sellest, et isegi pilte lugude juurde valime me mõlemad nii et jää või pimedaks, aga vale pildiga ei lepi. Olgu siis õige leidmiseks vaja pildipangast läbi vaadata 5 või 50 lehekülge pilte… See pole töö, mida tuimalt teha. Me paneme sellesse oma südame. Sest me hoolime. Ja nagu näha, see loeb. Inimesed vaevuvad meiega personaalselt kontakteeruma, et isiklikemaid asju arutada ja nõu küsida. Selline usaldus, see teeb südame soojaks, see tähendab nii palju. Aitäh teile selle eest! Ja muidugi annavad tiivad need juhtumid, mil oled saanud inimesle toeks olla tema keerulisel ajal ja aidanud ta sellest välja, jõuda soovitud eesmärgini. Pole see eestlane midagi tuim ja tundetu! Olge hoitud!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Eelmine artikkelTerviklik muutus: kuidas saada paremaks inimeseks ühe nädalaga 9. osa
Järgmine artikkelTerviklik muutus: kuidas saada paremaks inimeseks ühe nädalaga 10. osa
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi