Tasuta filmiõhtu „Jutuajamised Jumalaga“

0
286

Spirituaalsete filmide vaatamine võib osutuda väga tõhusaks praktikaks vaimsete teadmiste süvitsi mõistmisel. Kui üks pilt ütleb rohkem tuhat sõna, siis vaimselt inspireerivate filmide teadlik vaatamine võib veelgi sügavamalt toetada Isvara joogakoolis ja kursustel õpitud teadmisi.

Septembrikuu filmiks on 16. septembril “Jutuajamised Jumalaga” – N.D Walschi elulool põhinev mängufilm pajatab meile sellest, kuidas Neale, kes on jõudnud oma elus kuristiku põhja, esitab Jumalale väga tõsised ja väljakutsuvad küsimused. Vastused, mis ta saab Jumalalt/iseendalt, on maailmamenuga raamatuseeria aluseks, mida on tõlgitud 34 erinevasse keelde ja müüdud 7 miljonit eksemplari. Filmi sisuks on Walschi dramaatiline kujunemine tuntud spirituaalseks sõnumitoojaks/õpetajaks.

Isvara Joogakooli spirituaalsed filmiõhtud on tasuta ning eestikeelsete subtiitritega!

Registreeri SIIN!

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

Eelmine artikkelVIDEO! Mantralaulik Simrit: hääl on üks kõige võimsamaid vahendeid teadvuse äratamiseks
Järgmine artikkelPure Mind korraldab sügisel mitu inspireerivat seminari

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi