1Aga ükskord algab aega….

Foto: Pixabay

Neil aegadel oma elus, kus ma tunnen, et on murranguline aeg kätte jõudnud, meenub mulle see tsitaat “Kalevipojast”, mida ma sealt edasi kujundan oma äranägemist mööda, aga sõnumiks on ikka see, et – ma veel tulen ja näitan teile, milleks ma võimeline olen! Elu on lisanud õppetunni, et iialgi pole inimene liiga vana ega õppimiseks ole kunagi liiga hilja. Nüüd siis, kui üle poole sajandi ära elatud ja aastakümnete jooksul kümnetel koolitustel ja kursustel käidud, ports diplomeid ja tunnistusi kogunenud tarkuse taga ajamistelt, tabas mind välk selgest taevast. Mind nomineeriti Viljandimaa aasta õppijaks 2023 ANDRASe (Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon) poolt. Enne, kui selle uudise seedimisega ühele poole sain, tabas mind järgmine uudis – heaks juhuks saadetud avaldus ühes telesaates osalemiseks sai vastuse ja kutsuti kohale. Ma tean televisioonist enamvähem ainult seda, et inimesed ei ole toanurgas olevas telekas sees, vaid seal on ainult pilt, aga kõik muu on suht tume maa peale seal käinutelt kuuldu, et prožektorite käes on hingematvalt palav olla. Olin pealinna minnes milleks iganes valmis, aga mitte selleks, et esialgu muud ei toimugi, kui ankeedi täitmine, mida oleks saanud ju kodus rahus ka teha – ja saate kuivtrennina läbi mängimine.

Sain uue kogemuse – ja teadmise, mis mind võib oodata. Õppetund, mis minu jaoks suurim oli, oli see, et julge hundi rind on rasvane ja pime kana leiab teri rohkem, kui julgeks arvatagi. Ehk et isegi kui sa ei tea, pole see põhjus, et mitte proovida, mitte riskida, mitte ära teha. Kui paned mööda, pole hullu – mäng ei käi mõisa peale. Aga kui läheb õnneks, siis kes teab, mille lõpptulemusena võib saada. Mäng on küünlaid väärt! Ja inimene, kellega koos saadet läbi mängisin, oli nii minuga sarnaste omadustega, et sisimas naersin end kõverasse. Tal on juba raamatud ilmunud ja midagi ilmumas – mul on kaks tulemas. Tema kass olla üle linna kuulus. Mul on kodus kassibande… Millega vabal ajal tegeled? Kirjutan…. ei tea, mida mina siin praegu teen? :D Vahva oli! Mina sain positiivse elamuse ja julgen soovitada kõigile neile, kes varvast on väristanud ja mõelnud, et nad ei julge telepurki minna – minge! See on kogemus, mis on kogemist väärt!

Vii oma unistused ellu, ületa oma hirmud, rebi käsi kaljukammitsaist ja ole enda kangelane!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu tähtkujudes: kuumärkide mõju
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 16-22 oktoober?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi