Inglisõnumid detsembri esimeseks täisnädalaks

0
18266
Tagasi
Järgmine

Kui läheb libedalt

Foto: Cawston Car Club

Me kõik unistame vähem või rohkem sellest, et meil läheks libedalt, kõik laabuks muretult ja kiirelt.

Aga… me ei tule selle peale, et mõelda, mis saab siis, kui läheb liiga libedalt. Lihtsalt äkki hakkab kõik liiga kähku ja kergelt minema, aga me ei ole selleks valmistunud, me pole ettevalmistustöid teinud, me oleme arvanud, et aeg nendeks asjadeks saabub – no ikka hulk aega hiljem! Ja siis äkki kukub taevas pähe.

Mina sain täna aru, et enne millegi soovimist peab olema valmis soovitu täitumiseks, isegi kui see võtab nõuks täituda kasvõi momentaanselt, kuigi omas peas arvad selleks ajaks palju pikema aja.

Mina ei tahtnud tegelikult midagi erilist. Peale lihalõikamise ja vorsti-singi valmistamise koolitust võtsin plaaniks ise kodus verivorsti teha. Selleks vaja toormaterjali, selge see. Aga mul pole ei autot ega lube ja turg on linnas ja mina saan sinna ainult tunnibussiga. No ja ma kui Lõvi, ega ma siis hakka paari kilo pärast üldse higistama. Ikka endale ja teistele ka. Kratsisin kukalt, rehkendasin – ja võtsin nõuks, et soetan omale siis pool notsut. Tellin kuskilt koju. Kohalikult teadetetahvlilt olid kõik vastavad kuulutused kadunud nagu tellitult, nii et jäin nõutult vaatama, kuni äkki lõid silmad peas särama – ma tean, mis teen! Pöördusin ühe “külatelefoni” poole – ja vähem kui minutiga juba teadsin kellele helistada. Helistasin – ja mulle oldi valmis hankima kõik minu poolt soovitu!

Eile alles rääkisime ja täna juba helistati, et – kas mulle sobib, notsu saabuks juba homme hommikul. Raha võin anda siis kui mu rahalaev saabub, ei ole kiiret.

Ahmisin õhku – notsu saabub pea nädal enne aega, millega olin arvestanud. Mul pole kodus sellist nugagi, millega notsut laiali lammutama hakata, aga ma pean ta laiali lammutama enne seda, kui ma ta külma saan panna, külmakirstu mul pole, mul on sügavkülmkapp…. Üks silm naermas, teine nutmas, saingi aru, et enne kui midagi soovid, tuleb soovi koheseks täitumiseks valmis olla! Rääkimata üldse sellest, et… mind usaldati nii palju, et oldi valmis mulle see pool notsut ära tooma hoolimata sellest, et raha saan maksta alles poole nädala pärast! Ja tegemist polnud ju mingi vana tuttava või sõbraga….

Nii et mõttekild teile – enne kui hakkate midagi soovima, mõelge, kas olete igakülgselt valmis selleks, et soov täitubki. Ja kohe. Näiteks tahate võita soojamaareisi. Kas tööandja annab teid selleks ajaks vabaks? Kas te tulete ots otsaga kokku, kui teie ainus võimalus on palgata puhkus, kuna tasustatud puhkuse olete välja võtnud ja uue jaoks pole veel aega tiksunud? Kui reis on teile, aga mitte perele, teie aga olete üksikema – kes vaatab laste järele? Kui olete üksik, aga lemmikloomadega – kes hoolitseb sel ajal te loomade eest? Kui teil on ahiküttega elamine – kes kodu kütab, et torud lõhki ei külmuks ja elamine külmkambriks muutuks? Mida te teete, kui reis tuleb välja võtta see aasta, ehk see võib sattuda jõulude ajale, kui kõik on iseendiga ametis? Kas te olete valmis selleks, et teie soov täitub nüüd ja kohe? Nii et enne kui soovite, mõelge. Ja valmistuge :)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHaldjasõnumid mardikuu lõpupäeviks ja talsikuu alguseks
Järgmine artikkelTeadlikuks aktiveeritud jõuga loojaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi