2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Häda on, kui pole valikuvõimalusi ja häda on, kui neid on palju või on mitu võrdselt head. Sul seisabki nüüd ees keeruline olukord, mil sul on raske teha valikut võimalike variantide vahel. Ära hakka vene ruletti mängima, vaid käitu ikka mõistlikult – tee vajalik taustauuring või otsi nõu asjatundjatelt. Alles siis, kui sul on olemas taustainfo, mida läbi analüüsida, on alust valiku tegemiseks. Võta selleks aega, et midagi olulist kahe silma vahele ei jääks. Mis puudutab muid tegemisi, siis – lõpeta asjade edasi lükkamine ning asu tegutsema! Keskendu ja väldi ebarealistlikke ootusi.

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni JA 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTinderi eksperiment – teine nädal
Järgmine artikkelSõnumid 28.11-04.12.2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi