Sõnumid 28.11-04.12.2022

1
22168

1Ja jälle jõuab see aeg kätte

Foto: Gerd Altmann

Advendiaeg ongi juba kätte jõudnud. Teisisõnu, kes pole veel mõelnud jõulukinkidele, peaks nüüd seda tegema hakkama, kui lähikonnas kinkide tegemise komme ikka on. Mõttetut kraami mis tolmu koguma hakkab, pole mõtet kinkida, seega on hea teada, mida inimesel reaalselt on vaja. Ja kui ei tea, siis täiskasvanule saab kingi edukalt panna ümbrikku või kinkekaardi kujul kinkida. Väikesed lapsed ei tunne sellisest asjast rõõmu, ei oskagi ju, suuremate lastega on teine lugu, aga üldiselt siiski nii palju rõõmu ei tunta kui reaalsest asjast, mida saab kohe kasutama hakata. Omavalmistatud asjad on ka sellised mida üldiselt osatakse hinnata ja siis on ju ka teada, mis allikast tehtu on pärit ja saab uurida kõike, mis selle kohta lähemalt huvitab, otseallikast. Kellele ehted, kellele looduslikud ihuhooldusvahendid, kellele lõbus pilakink. Raamatukoi tunneb alati rõõmu heast raamatust, tahes kui sisse müüritud ta juba senistest raamatutest on. Nii et ühest küljest kuula mõistuse häält, teisalt aga kuula ka kingi adressaati, et igaüks saaks ikka just tema jaoks õige asja. Kuigi sind ennast näha on ilmselt kõige suurem rõõm!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASRAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 21.-27. novembriks
Järgmine artikkelPehme ja kõva kuuseis detsembriks 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi