Sõnumid jürikuu 12.-18. kuupäevaks

1
17061
Tagasi
Järgmine

Õied, need õied…

Foto: erakogu

Minu veebruari lõpupäevil potti pistetud kartulid on kasvatanud endile ligi meetriseks kasvanud lopsakad varred ja sel nädalal avanes ka esimene õis. Hämaras paistab paremini välja, kuidas üks õiesiil on valge ja teine lilla ja niiviisi ongi see õis lilla – valgekirju. Nii et saan ilmselt veel sel kuul värsket kartulit süüa. Täitsa kodumaist ja omakasvatatut. Järgmise potitäie kartulit panen ka hakkama – siis on mai lõpus värske oma kartul olemas. Ja siis saab juba välja ka kartuli maha panna.

Kas sul on igasugu seemned varutud? Mina täiendasin oma varusid. Lugesin kressi ehk mungalille omaduste kohta ja jäin mõtlema, et kas ma olen kuu pealt kukkunud või haugi mäluga – aga vot ei tule ette, et kress selline multitalent nii paljude kasulike omadustega on! Nii ma omale kressi seemned soetasin teistele lisaks. Hingevärinal külvan ka tolmpeent mooniseemet. (Kuna ma polnud oma senises elus veel sellist värvi moone näinudki, guugeldasin, et mis sort see selline on – ja sain teada, et tegelikult on tegemist kukemagunaga. Täiesti uus nimetus minu jaoks, polnud varem kuulnudki). Oma elu kõige imelisemate lillede, kes lindude või tuule poolt tooduna minu aiamaal läinud aastal tärkasid ja oma iluga rabasid, seemet. Üritan saavutada läinudaastase ilu kordamist. Sellel pildil ongi üks mu imelistest õitest. Kupar tilluke kui väikse sõrme lüli, õis keskmise kanamuna mõõtu, varred haprad ja kuskil 30cm kõrgused – aga kui ilusad, kui ilusad! Küll need kuked ikka oskavad imelisi magunaid teha!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelFelicita, õnn – kes, mis, kust ja kuidas
Järgmine artikkelSõnumid 19.-25. aprilliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi