Tagasi
Järgmine

Unetud ööd

Foto: Pandora

Ei, ei loksuta mind see täiskuu, mis neljapäev oli. Ei aja mind hulluks ega libahundiks.

Mul on isetehtud unetud ööd. Hildur Sokk möllab köögis. Kuna hommikud (ennelõunad) pole üldse minu jaoks ja kuni kuskil kella 18 ma koperdan mööda elamist kui siil udus ringi ja ei saa kuidagi eluvaimu sisse, siis aktiveerungi sellel ajal, kui teised magama kobivad… ja köögitoimkond saab hoo sisse südaööl. Läinud ööl võtsin kell 4 hommikul vastu otsuse, et aitab naljast, nüüd lähen küll magama, eks päeval lõpetan oma verivorstiteo ära. Nii tegingi. Nüüd on mul siis kolme sorti vorsti nagu läinudki aastal: klassikalist kruupidega vorsti tavalise sibula ja küüslauguga ja eksperimentaalvorstid pruuni ja punase riisiga ning maitseks hoops suitsutatud küüslauk ja röstsibul.

Järgmise projektina hakkan tegema 150+ aasta vanuste retseptide järgi piparkooke. Toorained on muretsetud, teisendatud retseptid (gooti kirjast ja omaaegsetest mõõtühikutest praegusaja keelde ja mõõtudesse) valmis. Kui taignad ja koogid valmis, teen pilte ja näitan teile ka.

Ja kella vaadates saan aru, et magada ma ei oska endist viisi – kell saab kaks öösel ja mina kirjutan siin teile sõnumeid…

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel9.-15. detsembri sõnumid
Järgmine artikkelKaidi Karilaid – daam, kes jagab õnne
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi