Tagasi
Järgmine

Visionääride pidu Tartus ning Küünlapäev

Foto: Facebook

Esmalt, kuidas möödus sinu nädal? Mida uut ja põnevat enda jaoks avastasid? Kas ja kuidas taroskoop sind kõnetab või on seal midagi, mida veel/millegi asemel näha soovid?

Sel aastal tähistavad vanausulised Küünlapäeva 1. veebruaril. Küünlapäev leiab aset reeglina 1. või 2. veebruaril ja tegemist on siis aastaringi teise hingamispäevaga. Põhjapoolusel tähistab see talve lõppu ning uue kasvutsükli algust. Siit alates on 48 päeva kevadeni. Tegemist on aastaringi talvise keskpühaga, kus oleme jõudnud aastaringiga talvise pööripäeva ja kevadise võrduspäeva poolel teel asuva verstapostini. Eriti oluline verstapost on see neile, kes ootavad pikisilmi kevadet ja soojemaid ilmasid. Nüüdseks on murtud ka talve selgroog.

Sellel nädalal toimub juba 2. veebruaril Tartus Visionääride pidu, kuhu oled ka sina oodatud osalema. Päev on täis põnevaid töötubasid ja erinevate teraapiate tutvustusi, mis toimuvad paralleelselt 5 erinevas ruumis. Igaüks leiab ise endale sobiva töötoa, usaldades oma kehatunnetust. Töötoas osalemiseks tuleb end eelnevalt registreeruda ja see on kõigile tasuta. Tule aga julgelt kohale ning võibolla isegi kohtume, ka mina olen kohal.

Ei hakka siis pikalt eessõna kirjutama ja läheme nüüd siis selle nädala sõnumite juurde ning vaatame, mida tarokaardid räägivad selleks nädalaks 12 tähemärgile. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks nädalaks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Qi New Age & Healing

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid jaanuari lõpu ja veebruari alguspäevadeks
Järgmine artikkelTursamaksa kasulikkus ja tursamaksa salat
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi