Tagasi
Järgmine

Kevad!

Foto: Flickriver

…ja ongi aeg sealmaal, et sel nädalal algab kevad. Reedesel varahommikul, kui ilmselt enamus meist alles magab, jõuab kätte kalendaarse kevade algus. Rahvatarkuse järgi vaadatakse märtsi vihmasuse – päikeselisuse järgi seda, milliseks kujuneb september. Minu kodukandis tuleb ilmselt vananaistesuvi, sest enamus märtsipäevadest ei näe ma arvutis lõunast saadik tükki mitu tundi mitte miskit teha ilma, et kardinad akna ette tõmbaks, rääkimata sellest, et mu selja peal võiks mune praadida, sest aknast sisse paistev päike kütab sellise ägedusega. Mulle sobib! Minu kassidele, kes päikeselaigus kui põrandavaipade väljanäitus end laiali on laotanud, sobib see enamgi. Mõtlen, mis istikuid või seemneid muretseks, kui saan teada, kuhu oma aiamaalapi saan ja näen, kui suur see on ja saan mõelda, mis sinna üldse mahub ja sobib… Eile juba aeti mu kõrvad tuulde laperdama sõnadega sõstrad ja šašlõkk – need ühikud muudavad isegi minu müüdavaks…. ja seda juba lapsest saadik. Ema teadis, et mind võib ja peab saatma musti sõstraid korjama – ükski ei läinud kaduma ja kõik jõudsid kööki ja töö sai kiirelt tehtud. Punastest pidi mind aga eemale hoidma, muidu said põõsad tühjaks, mina täis ja kööki ei jõudnud ega jõudnud marjad kohe kuidagi… Šašlõkiaroomid panevad mu süljenäärmed sekunditega täiesti kontrollimatult tööd tegema ja ka täis kõhu pilli lööma… Nüüd vast lendavad teie fantaasialindid ka juba elavalt ja kujutlevad ette asju, mis teid ahvatlevad :D Kaunist kevade algust!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 9.-15. paastukuu päevaks
Järgmine artikkelMetsamoori tervisenippe
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi