Tagasi
Järgmine

Kõik, kõik on uus septembrikuus

Foto: Open Colleges

„Kõik, kõik on uus septembrikuus“ … kirjutas kunagi Olivia Saar, aga sellest ei taha ma täna siin rääkida, vaid sel korral vaatame, mida kaardid räägivad igale tähemärgile eraldi alanud septembrikuuks ning nädalaks.  

Kui varasemalt lasin sul endal valida, milline kaart ja/või kivi sind kõige enam kõnetab, siis sel korral otsustasin teha veidi teisiti. Kuidagi tundus, et tuleb praegu just nii teha.  Samas olin juba pool nädalat kahevahel, kas jätkata vanaviisi või tuleb teha siin väikene muudatus. Kui mitte pikemas perspektiivis, siis kindlasti lühiajaliselt.

Möödunud öö oli minu enda jaoks selline suurem mõtisklemise periood (ei saanud hästi magada – toimus muutus, millega tuleb uuesti kohaneda ning see võtab aega), mis järjest enam pani mind mõistma seda, et muutused inimese elus saavad alguse kõik ikkagi inimesest endast. Olen seda ammu teadnud ja mõistnud ning selle järgi ka oma teed käinud, aga aegajalt satub teele ikka inimesi, kes arvavad, et muutused saavad alguse sellest, kui teised sinu ümber muutuvad ja mitte meist endist. Seda on kummaline kõrvalt vaadata. Küll tuuakse välja, et selle või tolle asja viltu vedamine on seotud kellegi teise või siis Merkuuri või jumal teab millise teise planeedi või isegi mitme erineva planeedi samaaegses retrograadis olemisega, aga kindlasti ei ole see seotud inimese endaga. Seda on väga huvitav kõrvalt vaadata ja kogeda…

Olen ammu võtnud asju selliselt, et mina ise saan muuta enda ümbritsevat läbi selle, kuidas ise muutun ja mitte vastupidi. Kui mulle näidatakse erinevaid asju, siis võtan seda kui kogemust, millest on mul midagi õppida või mida mõista ning võtan selle suure tänuga vastu, sest tean, et lõppkokkuvõttes on see mulle just sel viisil kõige kasulikum. Isegi siis, kui ma seda kohe ei näe. Jah, mõned kogemused võivad emotsionaalselt väga haiget teha, aga lastes sellel emotsioonil end korra näidata ning mõista, et sellesse kinni jääda ei ole jätkusuutlik, vaid tuleb vastu võtta see, mis selle emotsiooni taga peidus on – mis on see õppetükk, mis sealt välja tahab tulla ning see siis tänutundega läbi teha ja vastu võtta.

Lisaks sain täna hommikul ühe vahva kõne inimeselt, kellele augustis kaarte panin. Nii vahva on saada selliseid positiivseid tagasisidesid, mis panevad mind mõistma, et see ja kuidas ma midagi teen, sellest on teistele abi ja kasu. Isegi siis, kui ma ise mingiks hetkeks igasuguse motivatsiooni olen ära kaotanud ning kõigest hingest igati end tagasi hoian ja kahtlen, kas minna selle teega edasi või mitte.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele „Järgmine“ või vali rippmenüüst endale sobiv tähemärk ning näed, mida toob sulle september üldisemalt ning ka uus nädal. Ära unusta postituse lõpus vaatamast ka „Lõpurosinat“, sest ka seal on sulle üks lisasõnum. Nüüd aga vaatame, mida räägivad kaardid käesolevaks septembriks.

Tagasi
Järgmine
Eelmine artikkelSeptembrialguse sõnumid
Järgmine artikkelVäärtused ja ettevõtmised muutvas maailmas
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

3 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi