1Kui taevas kukub pähe

Foto: Key from Pixabay


Õnnelikud on need inimesed, kellel elu veereb kui hernes ja kes pole undki näinud muredest, millest mõne teise inimese elu otsast otsani koosneb, ilma, et ta ise seda (teadlikult küll mitte) tekitaks, sooviks või esile kutsuks. Kaugelt mitte kõigil ei lähe elu lepase reega ja seis, kus lihtsalt enam ei jaksa, jõud ja mõistus on otsas ja mitte miski, mida oskad või suudad teha, ei anna soovitud tulemusi, pigem midagi risti vastupidist, pole sugugi võõras. Paraku on aina tavalisem ka see, et elu on nii kiire, et ka lähematel sõpradel on nii kiire, et kui nendega suhtleks, siis tuleb neil sisse teine kõne, ootavad muud kohustused… ja ega nad tihti oskagi kuidagi aidata või lohutada. Nii sa oledki selle pähe kukkunud taevaga kahekesi. Öeldakse, et kui elu pakub sidruneid, siis tee neist limonaadi. Pähe kukkunud taevast tuleks siis basseinitäide teha? Või jääkuubikud kokteili sisse? Nimeta seda kuidas iganes tahad, aga – kui tõesti on taevas peas kinni ja ainus, mida veel tahta oskad, on juhtme seinast välja tõmbamine, siis… tõmba seinast kõik muud juhtmed, mis sind koormavad. Lülita välja kõik tegevused, mis pole eksistentsiaalselt vajalikud. Kogu vaht ja pahn, mis muidu on väga vajalik või vältimatu. On sul sellest hetkel kasu või tuge? Ei? Siis üle parda! Kaeva välja oma vundamendini, oma tugisammasteni. Meenuta, mis on see, mis hoiab sind püsti siis, kui kõik muu on kadunud. Jõua selleni. Kõik muu tõrju eemale, lülita välja. Ja siis keskendu oma tuumale, oma ürgenergiale, oma tugisambale või mitmele. Ammuta sealt jõudu, leia see, mille nimel sa elad, mille nimel pingutad, mis sulle rõõmu ja sisu pakub. Leia see, mis toob sära silma ja rõõmu südamesse ja keskendu sellele.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid juunikuu 5.-11. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid kolme suure sündmuse nädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi