1Kui läheb nihu

Foto: Juanita Mulder


Et elu pole ainult lust ja lillepidu, teavad ilmselt kõik. Kui neid asju, mis lähevad igale poole sinna, kuhu nad pole mõeldud minema, saab palju, hakkab see psüühikale ja närvikavale. Ikka püüad asju õigeks, korda, toimima saada, oma tegevust kursil hoida. Tihti aga kipub kõik risti vastu soovitut toimuma. Mida enam pingutad, et asjad läheks nii nagu oled plaaninud, seda enam nad untsu lähevad. Kui lased neil omasoodu minna, siis lähevad nad ikka nii nagu sa pole plaaninud, tagatipuks ajab teadmatus, mis sellest välja tuleb, hulluks. Tegelikult ongi tihti õigem võtta julgus kokku ja lasta asjadel kulgeda omasoodu. Elus on juba nii, et meil on oma ettekujutus sellest, mis peaks kuidas olema või käima, kuna ja kuidas juhtuma… ja kui see nii ei lähe, satume ärevusse ja arvame, et no nüüd läheb hukka, läheb ju! Aga me ei suuda ilmaski välja mõelda kõike seda, mis võimalused on ilmas olemas meie soovide ja plaanide täitmiseks. Seetõttu võib asjade nässu mineku tee olla lihtsalt meie jaoks tundmatu tee soovituni. Tulemus aga võib olla palju parem või külluslikum ja täiuslikum, kui oma peaga oleme osanud välja mõelda. Seegi on vana tõde, et öö on kõige pimedam enne koitu. Kui on nii untsus, et karju appi, kui sellest vaid kasu oleks, oota veidi – siis algab tõus, liikumine paremuse poole. Põhjast saab minna ainult üles. Seega siis, kui kõige kramplikumalt püüad jõuga sikutada asjade kulgu oma tahtmist mööda, aga kuidas asjad kohe üldse ei edene, tõmba hinge, lase lahti, võta vabalt ja mine vooluga kaasa. See on nagu auto juhtimisel – kui auto satub (külg)libisemisse, siis esimene mõte, mis pähe kargab, on pidurit vajutada, mis aga muudab auto juhitamatuks. Tuleb hoopis sidur lahutada ja gaasi lisada, mitte pidurdada. Kui elus läheb nihu, tuleb ka pidurdamise asemel lasta lahti ja pigem anda hoogu juurde, et mine! Ja ta läheb. Ja loksub palju kindlamini kui mitte korda, siis vähemalt palju paremasse seisu kui siis, kui sa pidurdaksid nagu suudad.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis juunis 2023
Järgmine artikkelSõnumid 12.-18. juuniks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi