1Õnn või õnnetus?

Foto: Pixabay

Inimesed, nende eluteed ja anded on erinevad. Ühtesid kaldume me kadestama ja teistele mõeldes täname õnne, et meiega nii pole. Mis ühele kuld, see teisele muld. Ja võib olla ka nii, et üks ja sama inimene ühel perioodil väärtustab midagi ja teine periood väldib seda. Mäletan, kuidas lapsena olin kade oma ema peale, kes tundis igasuguseid lõhnu, millest mul aimugi polnud. Ta rääkis mingitest lõhnaõlide lõhnadest, mis kellestki õhkuvat ja sellest, kuidas tema oma lapsepõlves armastas külaliste selja tagant läbi käia ja nuusutada nende lõhnu. Ma ei unusta ilmselt kunagi vaatepilti, kui ema oli elutoa suure akna ristseliti laiali kakkunud ja upitas sellest välja, ahmides õhku ja kaeveldes, et ta lämbub kuskilt maja pealt tuleva värvi- või lakihaisu kätte ja küsis minu ja isa käest, kas me siis ei tunne. Vaatasime isaga üksteisele otsa ja üksteise juhmakas- nõututest pilkudest saime aru, et meil pole aimugi, mis haisust ema räägib. Ema rahustamiseks ütlesime, et on jah midagi, aga ilmselt me ei tunne seda nii hästi nagu tema. Kevadeti ja suviti püüdsin ma pilguga lillede ja õite ilu ja kui ma ka millegi lõhna tundsin, olin äraütlemata liigutatud. Läks mõnikümmend aastat mööda ja ema haistmine kadus minu kunagisele mitte millegi haistmise tasemele ja minu haistmine muutus selliseks, et hakka või jäljekoertele vabu päevi andma. Jaa, ma tunnen nüüd parfüüme ja õite aroome… aga ma olen ka pikali kukkumas, kui keegi pohmakalõhnadega mu lähedusse satub või keegi värskelt suitsetanu bussis lähedusse istub või bussi oodates alla tuult satun. Paljud inimesed jätavad mulje, et nad on terve lõhnaõli pudeli korraga endale kraesse kallanud, sest neist õhkub selline aroomipilv üles, et mul on silmist vesi väljas ja mind ajab oksele ja isegi muidu meeldiv lõhn muutub vastikuks sellises kontsentratsioonis. Tahtsin head haistmist, sain. Olen ma nüüd õnnelikum kui siis, kui ma peaaegu mingeid lõhnu ei tundnud? Ausalt, ma ei teagi. Halbu lõhnu ja nende allikaid on nii palju ja paraku halbu lõhnu märkab alati, samas kui head võivad märkamatuks jääda, kuna on meelepärased. Nii on elus mitmete asjadega – kui pole, siis tahad ja kui saad, siis saad aru, et kõik pole päris nii, kui eemalt paistab. Ja siis küsidki endalt, on see õnn või õnnetus, et mul on või pole see või teine asi või võime.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 8-14 jaanuar 2024?
Järgmine artikkelMida toob 12 tähemärgile 15-21 jaanuar
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi