1Head Jänese/Kassi aasta algust!

Foto: erakogu

Jänese/Kassi aasta algas 22. jaanuaril. Seekord on tegemist vee märgi aastaga.

Eks igaüks näeb asju ikka oma mätta otsast, aga kui minult küsida, milline see Jänese/Kassi aasta tuleb, siis kõige esimesena kargab minu mõtetesse see, millega neid kahte looma peamiselt seostatakse: nende paljunemisaktiivsus. Et selle aasta jooksul ilmselt tehakse palju sugu ja ka järeltulijaid tuleb rohkem, kui muidu ja õnneks võib minna ka neil, kes muidu ilma jäänud – nii ühest kui teisest. Ja kui te ei soovi paljuneda, siis tänavu tuleks eriliselt hoolas olla ja käituda põhimõttel, et topelt ei kärise – ehk mõlemad osapooled annavad panuse sellesse, et paljunemist ei toimuks, mitte ei jää see ühe osapoole ülesandeks. Teine asi, mis minu meeltes mõlgub, on seotud sellega, et tegemist on vee märgi all oleva aastaga. Vesi tähendab tundeid, emotsioone. Tuleb valmis olla suurteks tundepuhanguteks – nii heas kui halvas. Nii soovituteks ja oodatuteks kui ootamatuteks ja soovimatuteks. Samas inimeste tundlikkus võib olla tavapärasest suurem. Enda empaatiavõime ja vastuvõtlikkus kõige suhtes kõrgendatud. Ja… aferistid hõõruvad mõnus käsi kokku – milline õnnistatud aasta! Manipulaatorid, aferistid, petised, kelmid, draamakuningannad ja -kuningad – need kõik ju mängivad inimeste tunnetega, igaüks ise moel – ja tunnete aasta on pidu nende õuel. Seega – eriline valmisolek ja ettevaatlikus selles suhtes, et ei laseks end kellelgi haneks tõmmata, puru silma ajada, ära petta. Enne kui mingi olulise otsuse vastu võtad, raha kuskile kellelegi üle kandma hakkad või kui üksi nurgas hirmus lõdisema hakkad, kuna keegi ähvardab seda, teist ja kolmandat teha, kui sa… – siis tee justnimelt seda, mida sul keelatakse, mine ja räägi välja, kes, mida ja kuidas. Ära lase end väänata! Ära jää üksi! Ära lase oma tunnete ega oma eluga mängida! Oled paremat väärt! Mõtle parem sellele, et tunneteaastal õitsevad kaunid tunded ja suud saavad lahti ka need, kes seni hoogu võtnud. Peamine – võta elu vastu ja ela seda täiel rinnal.

Aga see tüüp siin pildil…(vt päises olevat kassipilti) ta oli üle küla kakekull, kes kakles ka endast mitu korda suuremate kõutsidega nii, et see oli õudne, kui räpane ja lõhkine ta pidevalt oli. Ta ei kartnud mitte kedagi, isegi mitte koeri. Tema võttis kätte ja valis endale ise kodu ja omaniku ja hakkas end sinna ära rääkima, kakeldes juba ees olevate kassidega, nii et maa must ja moosides perenaist sajas keeles ja viisil, teades täpselt mis kell ta tööle läheb või töölt tuleb, et siis juba uksel oodata ja ära rääkimisega jätkata. Kaks aastat piiras ja meelitas ja püherdas ja rullis jalge ees maas ja laskis kuuldavale kõige valjema nurrtraktori, mida kuuldud. 2019. aasta suvel võis ta kuulutada oma kaheaastase piiramise edukalt lõppenuks – ta vahetas oma sootunnused kodu vastu välja ja näete ise, milline ta nüüd on. Külalised teavad teda kui kassi, kes alati tuleb külalistele uksele vastu, saadab nad lauda, on tähelepanelik seltskonnahärra ja pärast saadab külalised viisakalt uksele ära. Telefoniga helistajad tunnevad teda tema nurrumise järgi – kui vestleja hääl hakkab nurrumise sisse ära kaduma, siis on teada, kes ka sõna sekka tahab öelda. Kes usuks, et see on endine üle küla kakekull? Vot selliste võimekate võrgutajate aasta ongi käes…!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 16.-22. jaanuariks
Järgmine artikkelSõnumid 30. jaanuariks-5. veebruariks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi