Tagasi
Järgmine

Räägime ilmast

 

Ilmast saab rääkida alailma. Et tänavune ilm trikitab kestvalt, nii et üldse ei tea enam mida ja kuna oodata, on abiks võibolla vanarahva tähelepanekute poole vaadata. Vanarahva sõnul toob külm aprill ja mai esimene pool endaga pikalt püsima jäävad soojad ilmad mai teisel poolel. Samuti on vanarahvas täheldanud seda, et külm maikuu ja märg juuni täidavad aidad ja keldrid laeni. Mina omalt poolt olen selle mõttega täitsa päri, sest praegu on ju Roti aasta ja Rott armastab, et salved pilgeni täis on, muidu muutub ta närviliseks.

Ehk et praegu on mõistlik mõelda pigem sellele, et tuleks saagirikas aasta ja saagid salve saaks, eriti nüüd kui see segane aeg on, kui et mõelda selle peale, et appi, päevitada ja ujuda polegi õieti saanud.

Mina külvasin osad asjad otse peenrale ja osad asjad rõdule karbikestesse, et näha kas seemnetest ikka taimed ka tärkavad, kuna nende taimede tärkamine on minu jaoks väga oluline ja ei taha ühestki ilma jääda. Peale poolt kuud ootamist on nüüd esimesed rohelised lehekesed hakanud end mullast välja sirutama ja loodetavasti sigineb neid ikka juurde ka, sest mulda sai pandud kümmekond erinevat seemet – maitserohelisest lilleseemneteni. Nii nagu ootan nende roheliste lehekeste ilmumist, nii ootan ma ka alustatud elumuutuste ilmnemist. Aeg on küps, et alustada otsast enam kui ühe asjaga oma elus. Mul pole aimugi, mis mind ootab. Tean vaid seda, et taganemist ei tule. Ainult edasi. Mis sest, et põlved kipuvad vahel värisema ja meeltesse tikub segadust ja hirmugi teadmatuse ees. Aga ma kuulan oma sisetunnet ja see teab, et olen õigel teel.

Kuidas sinuga on, kas sa kuulad ennast? Usaldad? Oled mõelnud, miks nii või naa? Kui pole, siis võta aega, et endaga need asjad lahti arutada ja pane kirja, mis sinu enda meelest on su tugevused ja mis nõrkused. Siis näed ise ka, kui palju väärtusi, tugevusi, oskusi sul on, mida sa ise ära unustama kipud. Ja näed ka seda, mille kallal pead veel tööd tegema. Keegi meist pole ideaalne ja pole targaks sündinud. me kõik õpime ja eksime. Aga et edukamalt ja õnnelikumalt edasi minna, peame iseend väga hästi tundma. Seega, leia aega endaga tutvumiseks ja tutvuse värskendamiseks.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid lehekuu esimeseks täisnädalaks
Järgmine artikkel(VIDEO) MAATRIKS – 1/2 Kaugvaatlusest- ja tajumisest, inimese sensitiivsete võimete kasutamisest
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi