Sõnumid 3.-9. juuliks

0
23873

1Pastakast imetud

Foto: Blue Heron Books

Oled kuulnud väljendit “pastakast välja imetud”, mida kasutatakse tekstide kohta, mis on kas sisutühjad, mille kirjutamisega on nähtud hullu vaeva, sest vaimu pole peal olnud, või mille sisu on väljamõeldis/kontrollimata andmetel põhinev? Minul kipub seekord eessõna olema ka pastakast välja imetud, sest vaimu ei ole ja no mitte ühtegi asjalikku teemaideed ka ei tule pähe. Virisemist ja kriitikat on igal pool niigi palju, ei taha ka sellele lisa anda. Küsin vaid, et kas oleksite huvitatud mõningatest suvistest retseptidest? Avastasin, et olen mõni aasta tagasi alustanud erinevate retseptide artiklite koostamist, tegin need nüüd valmis, saaks üles lasta, aga kas veel midagi juurde vaadata – oleks huvi või ei? Suvised joogid, söögid, maiustused. Või pakuks huvi nõuanded – nipid, mida koduses majapidamises kasutada? Anna aga julgelt teada, on mul ka lihtsam mõelda, mis teid huvitada võiks.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Kelly Sikkema

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPehme ja kõva kuuseis juulis 2023
Järgmine artikkelSõnumid 10.-16. juuliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi