Jaanikuu viimase nädala inglisõnumid

25
10565

1Elukoolis vabastus ei loe

Foto: Discovering Life No

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Ainus kord vist, kui reklaamis on tõeline mõttepärl. Aga nii see on – koolis lasksid või vanematel vabastuse kirjutada, et kekasse mitte minna ja elu oli lill. Elukoolis ei loe mingi vabastus – kõik pead läbi tegema, mis elu toob.

Olge usinad ja tähelepanelikud – elu saadab meile iga päev vihjeid. Nii selle kohta, millest hoiduda, kui selle kohta, mille või kelle poole pöörduda. Võib-olla bussis sõites juhuslikult kõrvu jäävas vestluses võite midagi olulist teada saada. Mina sain näiteks palju aastaid tagasi arsti ukse taga järjekorras oodates teada isikukoodi lahtiseletuse, kui üks ema oma pojale sellest rääkis – mis numbrid ja mis järjekorras selles on – ja kui see selge, oli mul enda oma lihtne meelde jätta. Või loeb keegi teie ees ajalehte, hoides lehte üleval, nii et näete lehe teie poole jääval küljel olevaid artikleid – ja seal on teie jaoks olulist infot.

Elu annab meile tohutult õppematerjali, kui me vaid oskame seda märgata ja enda heaks ära kasutada. Elus on kasulik õppida, mitte poppi panna või kehtetuid vabastusi kirjutada.

Tuult tiibadesse teile elukoolis!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

 

25 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi