1Ründa või põgene

Foto: Miriam Verheyden

See väljend on paljudele tuttav, aga süvenenud selle olemusse ei ole kaugeltki mitte kõik, kes seda väljendit teavad. Paljud on valinud oma elustiiliks elust mõtlematult läbi kihutamise. Neil on kogu aeg kiire ja kui ei ole kiire, siis nad ruttu teevad nii, et saaks jälle kiire olema. Selleks, et neil oleks ettekääne, miks mitte mõelda selle üle, miks on nii nagu on ja kuidas üldse on. Miks nad kunagi millegi peale põgenevad, millegi peale ründavad, millegi peale enesevalitsuse kaotavad ja miski rõõmu valmistab. Palju lihtsam on lihtsalt reageerida. Ja kui sellise reageerija vastu satub inimene, kes muretseb, hoolib, analüüsib, võib ta omal pea paksuks mõelda, mis see oli. Miks on see nii, et halvasti öelda, rünnata ja salvata on palju lihtsam, palju kiirem tulema, kui tänan, palun, vabandust, või kompliment, näiteks – sa näed täna nii hea välja? Kas me elame ikka kui koopaelanikud ja pole jõudnud kaugemale tasemest, kus tuleb end kaitsta või põgeneda ning õrnustele pole kohta? Oleks aeg teha ruumi hoolimisele, märkamisele ja hoidmisele kaklemise ja kraaklemise asemel. Kahjuks on paljude jaoks ajaviitelõbu punuda intriige, ussitada, provotseerida ja siis nurga taga itsitada, kui ohver “läheb käima”, “võtab vedu” ja seeläbi saab tunda palju südamevalu, muret ja stressi, tihti ka alandust ja naeruvääristamist. Ja see on see, mis selle põhjustajale tohutut lõbu valmistab. Sadistlik mõnu ilmselt ise katki oleva inimese poolt. Ennast armastav, enesekindel inimene ei tunne vajadust teisi tümitada või lamajat lüüa. Parem jaga armastust ja soojust ja see tuleb kuhjaga tagasi!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 3.-9. juuliks
Järgmine artikkelSõnumid 17.-23. juuliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi