Sõnumid 2021. aasta esimeseks täisnädalaks

1
26936
Tagasi
Järgmine

Muutuste aeg

Foto: Kelly Tan

Ma ei tea, kuidas teised, aga mina olen viimase nädala jooksul tundnud nii tugevaid energiate liikumisi nagu viimati tundsin kuskil 18 aastat tagasi ja enne seda veel kuskil 14 aastat varem, mil sai alguse minu huvi ennustamise ja horoskoopide ja muu taolise vastu ning äratundmine, et ma tunnen midagi, mida paljud ei tunne. Täna on aga liikumas eriti tugevad jõud, milliseid ma ei ole kogenud 1988. aasta augustist saadik. Ma olen põnevil sellest, mis see teoksil on. Kuidas teiega on – olete viimase nädala jooksul kogenud midagi, mida muidu pole? Tundnud tugevate energiate liikumist?

Loodetavasti olid teil kõigest hoolimata toredad pühad ja olete täis laetud positiivset energiat. Soovin teile kõigile sujuvat aasta algust, meelerahu ja tugevat tervist.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi