Sõnumid 23. -29. maini

0
19820

1Kevadtööde hooaeg

Foto: Salt Spring Island

Nagu aru saad, siis on ka minul kiired ajad ning selle nädala sõnumid jõudsid sinuni väikese viivitusega. Nimelt olin nii hõivatud kevadtöödega, et kuidagi ei jõudnud sõnumiteni. Sai siis teistega eile poole öö ajal tegeletud, aga hommikul tuli need lõpetada. :D Parem hiljem kui mitte kunagi, eks. :D

Peale selle, et kevadtööd täies hoos, olen hõivatud veel kutsikate ja taimede korjamise/vaaritamise, kooli ja oma ruumi ettevalmistamisega + veel miljon asja :D Aga katsun ikka vaikselt siin sõnumeid ka iganädalaselt ära teha. 

Sel korral on sõnumid veidi lühemad kui tavaliselt, aga loodan, et sellest pole midagi ning saad neist ka toetust või suunitlusi.

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 16. – 22. maini
Järgmine artikkelSõnumid 30. maist 5. juunini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi