1Fortuuna valik

Foto: PicClick

Esmalt suured tänud taaskord kõigile neile Hingepeegli toetajatele, kes meie tegevusele aprillist-juunini oma energiapanusega õla on alla pannud. Olete meile äärmiselt kallid ja armsad inimesed! Soovime teile kõigile palju armastust südamesse, päikest päevadesse ning kuhjaga unistuste ning soovide täitumisi!

Tänutäheks valis Fortuuna sel korral, läbi juhuslike numbrite kalkulaatori, välja viis võitjat, kes saavad tänutäheks pisikese üllatuskingituse ja 3 õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi. Kingitused anname soovi korral Tartu piires üle käest kätte ning kaugema nurga inimestele saadame pakiga kas Omniva, Itella pakiautomaati – vastavalt sellele, milline variant kõige enam sobib.

Seekord pälvisid Fortuuna poolehoiu järgmised 5 + 3 õnnelikku inimest:

Üllatuskingitused

Foto: Earths Treasury
  • Sirje Kämbre
  • Vaike Peterson
  • Jaana Jõõts
  • Kairi Kuusemets
  • Anu Umbleja

Personaalsed inglisõnumid

Tähtis on sõnum, mitte sõnumitooja Foto: Cassandra Washington

Lisaks valis Fortuuna välja veel 3 õnnelikku, kes saavad endale valida ühe endale sobiva kuu kohta, septembrist-detsembrini 2019, isikliku inglihoroskoobi. Inglihoroskoobi saadame võitjatele meili teel.

  • Marika Kirsipuu
  • Hilda Looper
  • Mati Jõeäär

PS! Palju õnne kõigile võitjatele! Palun võta oma tänukingi kätte saamiseks meiega kindlasti juulikuu jooksul e-posti: info [ätt] hingepeegel.ee kaudu ühendust ja lepime kokku, kuidas oma kingituse kätte saad. Pakid saadame välja hiljemalt augustis.

Veelkord suured tänud kõigile toetajatele, te olete meile väga armsad, aga seekord oli Fortuuna tahe just selline. Järgmine kord teeb Fortuuna oma valiku juba 30. septembril. Iga toetus on tähtis ja iga tänuga jagatud energiapanus, tulgu sulle vähemalt 10 x tagasi!

Eelmine artikkelSõnumid koerakuu esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelSõnumid jaagupikuu teiseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi