1Õie täiskuu

Foto: The Fact Site

Uus nädal algab kohe täiskuuga ning seda täiskuud nimetatakse õie täiskuuks. Nagu sa tead, siis täiskuu aegu on hea läbi viia erinevaid maagilisi loitse ning saata Universumi poole teele ka erinevaid soove ja taotlusi. See, kas ja kuidas sina oma täiskuu aega ära kasutad, oleneb juba sinust endast. Aga, kui soovid midagi proovida, siis siit lehelt leiad nii mitmedki täiskuuga seotud loitse ja õpetusi, kuidas oma soovid täiskuuga teele saata. Samuti saad täiskuu energiat terve ülejäänud kuu ka enda kasuks ära kasutada, aga selleks tuleb sul täiskuu aegu kive laadida. Aga kõigest sellest juba saad varasematest postitustest ise lugeda.

Mis seal siis ikka, läheme siis jooksvalt edasi selle nädala sõnumitega. Kuna sõnumite edastamine on saanud traditsiooniks kuupäevade lõikes, siis sellega ka hetkel jätkame. Võibolla hiljem tulevad veel mõned muutused ka sõnumite edastamise osas, aga eks siis nendega tegeleme juba jooksvalt.

  • 1-5 kuupäev
  • 6-10 kuupäev
  • 11-15 kuupäev
  • 16-20 kuupäev
  • 21-25 kuupäev
  • 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord saadetud on.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 9. – 15. maini
Järgmine artikkelSõnumid 23. -29. maini
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi