21. detsember – muutuste aeg

0
1310
Foto ja kanaldus: sacredsourcenutrition.com

21. detsembril pidi tulema Maiade kalendri järgi käesoleva maailma lõpp… Kuid selle kohta on ka teisi tõlgendusi olnud, nagu sellest võidi valesti aru saada. Siin on üks tõlgendus:

Täna hommikul oli imeilus päikesetõus, vähemalt meil – Hawaiil. See tähendab uut algust – mitte maailma lõppu. See on aeg, kus vana paradigma asendatakse uuega.

Selles uues paradigmas domineerib armastus, kaastunne, kannatlikkus ja abivalmidus aidata teisi. Me liigume  oma mõtete režiimilt tunetusse – südamesse. Mõelge sellele, et meie südamed on meie peamine organ.  Oma teel õpime lahti laskma vanadest harjumustest ning sammume uude olemusse, mida juhivad meie südamed, tugev intuitsioon ja teadlikkus ühendatakse täiuslikult kõigi olenditega. See on aeg, kus me tervendame oma suhteid iseendaga, üksteisega ja Emakese Maaga. See on aeg andestada ja mäletada iidseid traditsioone.

Õnnistatud olgu sinu püha teekond, õnnistatud olgu meie kõigi teekonnad. Mäleta, kes sa tegelikult oled – me oleme need, keda me oleme oodanud. Lase neil sõnadel mõjuda lõpmatult, et teada saada tõde, miks me oleme siin. Et teenida, armastada ja äratada.

Aloha suurelt Hawaii saarelt.

Laura Dawn, registreeritud holistiline toitumisspetsialist

 

 

 

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid. Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715. Selgitusse: "Hingepeegli toetuseks" ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud".

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi