Foto ja kanaldus: sacredsourcenutrition.com

21. detsembril pidi tulema Maiade kalendri järgi käesoleva maailma lõpp… Kuid selle kohta on ka teisi tõlgendusi olnud, nagu sellest võidi valesti aru saada. Siin on üks tõlgendus:

Täna hommikul oli imeilus päikesetõus, vähemalt meil – Hawaiil. See tähendab uut algust – mitte maailma lõppu. See on aeg, kus vana paradigma asendatakse uuega.

Selles uues paradigmas domineerib armastus, kaastunne, kannatlikkus ja abivalmidus aidata teisi. Me liigume  oma mõtete režiimilt tunetusse – südamesse. Mõelge sellele, et meie südamed on meie peamine organ.  Oma teel õpime lahti laskma vanadest harjumustest ning sammume uude olemusse, mida juhivad meie südamed, tugev intuitsioon ja teadlikkus ühendatakse täiuslikult kõigi olenditega. See on aeg, kus me tervendame oma suhteid iseendaga, üksteisega ja Emakese Maaga. See on aeg andestada ja mäletada iidseid traditsioone.

Õnnistatud olgu sinu püha teekond, õnnistatud olgu meie kõigi teekonnad. Mäleta, kes sa tegelikult oled – me oleme need, keda me oleme oodanud. Lase neil sõnadel mõjuda lõpmatult, et teada saada tõde, miks me oleme siin. Et teenida, armastada ja äratada.

Aloha suurelt Hawaii saarelt.

Laura Dawn, registreeritud holistiline toitumisspetsialist

 

 

 

Eelmine artikkel365 tehnikat, kuidas saada seda, mida tahad
Järgmine artikkelÜlerahvastatuse müüt
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi