“Inimesena oleme energeetilised olendid. Mida rohkem sa seda teadvustad, seda lihtsam on muuta asju, mida seni arvatakse, et muuta ei saa,” ütleb Tasakaalukeskuse hingamisterapeut Monika Palm. Siit leiad hingamispraktika, mis süvendab ühendust loodusega ja avab keha kõikidele elementidele energeetilisel tasandil, mida keha hetkel heaoluks vajab.

Harjutus

  1. Seda harjutust on parim teha looduses. Võta selleks endale aega ja ära kiirusta harjutusest väljatulemisega. Istu või lama mugavas asendis.
  2. Pane silmad kinni ja too tähelepanu oma hingamisele.
  3. Loo ühendus südametasandiga.
  4. Jätka tavapärast hingamist. Umbes 1 min.
  5. Nüüd tee taotlus luua hingates energiavoog oma kehaga ühenduses olemise tugevdamiseks ja avanemiseks täielikult loodusega ühendusele. Selleks jätka hingamist nina kaudu pikemate ja sügavamate ühendatud st ilma pausideta sisse ja välja hingamistega. Hinga nii 20 korda.
  6. Jätka tavapärast hingamist ja võta hetk, et olla loodud energias. Õnnista olemasolevat loodust, kõike elavat enda ümber ja maa peal.
  7. Tee nüüd taotlus, et ammutada loodusest kõiki elemente, mida keha hetkel ja vajadusel heaolu suurendamiseks ja vajadusel tervenemiseks vajab.
  8. Jätka tavapärast hingamist ja lihtsalt võta aeg, et olla ja vastu võtta. Ole selles veel vähemalt 1 minutit või nii kaua kui sa soovid.

“Ära püüa analüütilist meelt ja mõtlemist kasutada, et selle protsessi toimimisest või kasutegurist aru saada. See kõik toimub energeetilisel tasandil, kaugemal analüütilisest mõtlemisest,” räägib Monika.

Eelmine artikkelSõnumid 7.-13. detsembriks
Järgmine artikkelSõnumid 14.-20. detsembriks

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi