Taaskord suurimad tänud kõigile teile, 98 armsale Hingepeegli toetajale, kes te olite nõus ajavahemikul 01.04-30.06.2016 andma meie tegevuse jätkamiseks pisikest energiasüsti. Tulgu iga lahkelt jagatud summa teile vähemalt 10x tagasi, sest kõik, mis tänutundega antud,  tuleb alati kordades suuremana tagasi – see on Universumi külgetõmbeseadus. Kaunist ning meeldejäävat suve jätku!

Foto: Ruslan Godgory
Foto: Ruslan Godgory

Kõik võitjad loosisime taaskord välja random.org juhuslike numbrite kalkulaatori abil. Kokku saavad tänukingituse 8 suure südamega lahket annetajat.

Selleks, et oma kingitus kindlasti kätte saada, ole palun nii kena ja võta meiega õigeaegselt ühendust.

Vaimne

kristallid

Kõigi nende inimeste vahel, kes leidsid, et meie Vaimsest rubriigist on neile enim kasu olnud, või millest on nad abi saanud, nende vahel loosime välja kotikese tervist, vaimsust edendavad/avardavad kristallid/poolvääriskivid (foto illustratiivne). Selle võidab endale Fortuuna tahtel:

  • Jüri Härtsmann

Toetus

Foto: Melania Brescia
Foto: Melania Brescia

Kõigi nende heade inimeste vahel, kes leidsid, et meie kõikidest artiklitest on neile kasu olnud või soovisid meid lihtsalt toetada, nende vahel loosime välja kaunid poolvääriskivist ehted ning selle ehte omanikuks saavad:

  • Kaisa Järve
  • Anne Lorents

Kõigil võitjatel palun kindlasti juulikuu jooksul ühendust võtta, et saaksime oma tänuavalduse sulle kätte toimetada.

Inglisõnumid, inglihoroskoop ja taroskoop

Foto: Open Colleges
Foto: Open Colleges

Kõigi nende heade inimeste vahel, kes leidsid et just inglisõnumitest, inglihoroskoobist ja taroskoobist on neile kõige enam kasu olnud, nende vahel loosime välja isikliku inglihoroskoobi sulle sobivaks kuuks, alates septembrist, ning selle saavad endale:

  • Marje Torstenberg
  • Inna-Inga Kalmus

Oma võidu kätte saamiseks, võta meiega kindlasti juulikuu jooksul ühendust.

Personaalne inglihoroskoop kolmeks kuuks

Foto: Edu Writing
Foto: Edu Writing

Kõigi nende heade inimeste vahel, kes soovisid osa võtta isikliku inglihoroskoobi lisaloosimisest, loosime välja kolm õnnelikku, kes saavad endale isikliku inglihoroskoobi augustist oktoobrini ja nendeks on:

  • Maie Mäe
  • Sigrit Kasemets
  • Margot Jäälaid

Selleks, et inglihoroskoop jõuaks sinuni õigeaegselt ning alates augustist, siis võta meiega kindlsti ühendust hiljemalt 15. juuliks! Kui selleks ajaks ühendust võtta ei jõua ja annad endast märku ajavahemikul 16-31. juulini, jõuab esimene inglihoroskoop sinuni alles septembris, aga peamine on see, et võtaksid meiega kindlasti ühendust juulikuu jooksul.

Palju õnne kõigile võitjatele ning veelkord suurimad tänud teie toetuse ja panuse eest! Nagu aru olete saanud, siis oleme hetkel oma tegemistega suvisel lainel, mil käed-jalad suviseid töid-tegemisi täis ja inimesed nagunii suurema osa ajast õues kui internetis arvuti taga. Seega, nautige mõnuga seda suve, ammutage päikesest ohtralt D-vitamiini ja energiat, et eesootavale pikale ning pimedale sügis-talvisele perioodile vastu pidada.

Päikest päevadesse, armastust südamesse ning kuhjaga unistuste täitumisi!

Eelmine artikkelInglisõnumid juuni viimaseks ja juuli esimeseks nädalaks
Järgmine artikkelInglisõnumid juuli teiseks nädalaks
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

1 kommentaar

  1. Tere. Sooviksin inglihoroskoopi selleks pooleks aastaks, mis järele jäänud. Olen vaimne inimene ja on ka endal inglitaro kaardid, kuid ma ei usu endale ennustamisse. Lugupidamisega Elina, 22.04.1962

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi