Tagasi
Järgmine

Avameelselt netikohtingutest

Foto: Disability Horizons

Ma küll ei ole ise netikohtingute fänn ega nendega väga kokku puutunud, siis ei tea ka, kuidas meil siin praegu nendega lood on. Omal ajal sai saadetud tasuta häälsõnum mingisugusesse kõneposti vms, millele saan siiani kord aastas kummalise kõne … Kuna ei mäleta, millega tegu, sest see oli eelmisel sajandil, siis ei saa seda kuidagi ka maha võtta… Naljakas on see, et see teenus toimib siiani ja keegi kuulab neid sõnumeid veel tänapäevalgi…

Aga siinkohal ei taha ma mitte rääkida oma kogemustest selles vallas, vaid tahan siinkohal välja tuua ühe oma tuttava humoorika loo netikohtingutest. Oma tuttava loal edastan tema kogemuse ja tagan tema anonüümsuse.

Hoiatus postituse lugejatele!

Foto: Date My Pet

“Postituses on vulgaarne keelekasutus ja kui sa oled selline hella hingega Lumivalguke ning solvud kergesti vandumiste või roppuste peale, siis pole sul mõtet seda postitust edasi lugeda…

Jumala pärast, ma mõnikord lihtsalt vihkan oma sõpru… Eriti siis, kui mõni neist geeniustest arvab, et nad võivad ilma sinu teadmata teha sulle netikohtingute keskkonda profiili, siis ajab see tõsiselt vihale küll.

Tõsiselt, täna hommikul ärkasin üles ja avastasin, et mul 37 sõnumit suvalistelt ülikoolis käivatelt noormeestelt, kes asuvad minust tuhandete kilomeetrite kaugusel, sest sõbranna, kes mulle selle konto tegi, unustas profiilis muuta postiindeksit ning jättis sinna enda oma…

Need mehed tõsti “arvavad”, et mina olen nende jaoks see ainus ja ÕIGE ja nad näevad tulevikus end minusse armumas. Nad ainuüksi ei taha minuga kokku saada, vaid tahavad minu tagumiku välja viia kenale õhtusöögile veini jms ja seda kõike juba sellel nädalavahetusel…

Esmalt, las ma alustan sellega: püha perse, Jumal küll, armas Jeesus, anna kannatust … Neil meestel pole absoluutselt mitte mingisugust aimu sellest, kes kurat ma tõeliselt olen. Ma EI OLE kohe kindlasti nendele see ÜKS ja ÕIGE … Kurat võtaks, ma olen paganama allmaailma kuninganna – TÕSISELT.

Ma küll ei lugenud läbi kõiki neid sõnumeid, aga mõningaid ma siiski nägin, sest need hüppasid mu IPhone´i ekraanile isegi siis, kui mu telefon oli lukus.

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “loe seda edasi” või vali rippmenüüst endale sobiv lehekülg…

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelSa oled ainult üks patarei, kuni sa pole „ärganud“.
Järgmine artikkelKohtingunõuandeid naistelt meestele
Avameelselt kogemustest ning väljakutsetest.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi