Foto: Gerd Altmann

Ei raha ega rikkus ole ilmast otsa saanud ja tegelikult jagub seda kõigile, ainult et enamus ei oska seda oma ellu meelitada.

Nii nagu tervise ja unistustega, nii on ka raha ligi meelitamisega: mõelda tuleb krooniliselt positiivselt ja kõigutamatult jaatavalt, sest kahtlused ja kõhklused on kustukummid. Kui vääratad, pead kohe vea parandama ja rõhutatult positiivselt ja jaatavalt mõtlema. Parim viis soovitu saavutamiseks on ette kujutamine, milline on elu siis, kui soov on täitunud, elada seda ettekujutlust läbi, reaalselt tunda neid tundeid, mida tunneksid siis, kui sul oleks… Ja soovima pead alati sel moel: mul ON see, mida tahad. Ma olen rikas. Ma olen terve. Ma olen õnnelik.

Kui soovid, et ma tahan/ma soovin et mul oleks, siis vastab universum: head tahtmist! Sa saad piiramatus koguses tahtmist – sa hakkad tahtma ööpäevaringselt kogu aeg midagi (aga ei saa)!

Nüüd siis raha ligi meelitamise juurde maagilise numbriruudu ehk jantra abil.

Selleks, et see parimal võimalikul moel toimiks, tuleb see kirjutada paberile (papile), mida pole enne millekski muuks kasutatud. Jantra tuleb koostada kuu esimese dekaadi ehk esimese 10 päeva sisse jääva neljapäeva päeva jooksul või reede hommikupoolikul. Ehk antud juhul on selleks ajaks neljapäev, 5. august ja reede, 6. augusti hommikupoolik. Samas oleks parem seda teha hoopis peale Kuu loomist, ehk siis 12. augustil või siis 13. augustil. Ise eelistan teha rahaloitse just Kuu kasvavas faasis või täiskuu ajal, mitte kahanevas faasis.

Kaldun arvama, et septembris tehtav jantra võib olla palju paremini toimiv, sest augusti sobilikud jantra tegemise päevad langevad kahanevale kuule, septembri omad (9. tervikuna ja 10. hommik) aga noorkuule, mil on parim aeg tegeleda kõigega, mida tahad, et kasvama läheks ja edeneks. Võid muidugi teha jantra mõlemal kuul, uute numbritega ja vaadata, kas on erinevus. Vana hävita uue tegemisega ära, ei ole vaja energiaid sassi ajada.

Jantra tegemiseks on vaja mõningast matemaatilist võimekust ja veidi mõttelendu.

  1. Kõigepealt pane kirja oma terviklik sünniaeg. Nt 21.04.1968. Sellest arvuta välja oma elutee number, kui sa veel ei tea, mis see on. Selleks liida kõik arvud omavahel kokku, kuni saad ühekohalise arvu: 2+1+4+1+9+6+8=31=3+1=4.
  2. Nüüd moodusta numbriruudu esimene rida järgmistest numbritest: 1. kohale kirjuta oma sünnikuu, teisele kuupäev, kolmandale sünniaasta kaks viimast numbrit ja viimasele kohale elutee number.

Antud juhul siis 4 21 68 4

Raharuudu reegliks on aga see, et iga rea, veeru ja diagonaali summa (liites arve kuni vastuseks on ühekohaline arv) peab olema 8 – raha ja rikkust sümboliseeriv number. Antud juhul tuleb rea summaks 7 (4+21+68+4 =97=9+7=16=1+6=7). Kui sul ei tule selle rea summaks 8, pead oma elutee numbrit korrigeerima vastavalt, et rea summaks tuleks 8. Vahet pole, kas liidad või lahutad oma elutee numbrile vajaliku arvu, peamine, et rea summaks oleks lõpuks 8 (ikka liidad kõik numbrid kokku nii kaua, kuni saad vastuseks ühekohalise arvu ja see on 8).

Minu ülaltoodud näite puhul on 1 puudu, et saada 8. Tähendab, korrigeeritavale elutee numbrile 4 tuleb lisada 1, nii et tabeli esimene rida saab olema selline: 4 21 68 5:

algne, korrigeerimata rida: 4+21+68+4 =97=9+7=16=1+6=7

korrigeeritud elutee numbriga rida: 4+21+68+5 =98=9+8=17=1+7=8,

Nüüd, kus tabeli esimene rida on valmis, jääb üle välja mõelda, mis numbrid need on, millega täita ülejäänud read ja veerud, nii et kõikide ridade, veergude ja diagonaalide summa oleks 8. Mida vähem korduvaid numbreid, seda parem. Ja samal põhimõttel, et arvu numbreid liidetakse kokku, kuni saab ühekohalise numbri, võib neid ka lahti harutada ehk 4 tähistavad samahästi 4 kui 1111, 22, 13, kui 112 – kõigi nende numbrite summa on 4!

Võimalik numbriruut antud esimesest reast lähtuvalt:

421685
32921
7361423
15776

Teine versioon oma isikliku rahajantra ruudustiku loomisel, on kasutada esimest rida kõigis järgnevates ridades ja diagonaalides, aga muutes neid numbreid seal nii, et kõik read ja diagonaalid annaksid sulle kokku summaks 8. Selle näite järgi on seda kõige lihtsam teha, sest siin tehakse sinu eest töö praktiliselt ära.

ABCD
C-2D+2A-2B+2
D+1C+1B-1A-1
B+1A-3D+3C-1
Valem ülejäänud numbrite arvutamiseks

Kui nüüd vaatame etteantud rida ja teeme endale eelneva tabeli järgi oma jantra, siis see näeks antud tabeli järgi välja järgnev:

421685
667223
669203
221867
Näidistabel algse isikliku numbrijada järgi

Igatepidi klapib – tahes mis veerg, rida või diagonaal ette võtta, liita numbreid kuni saab ühekohalise numbri, on vastuseks 8.

Meelde tuleb jätta see, et esimeses reas võib kohandada ainult elutee numbrit, oma sünnidaatumi numbreid ei tohi puutuda. Ja tähelepanu pöörata sellele, et meile harjumatult on kõige esimene sünnikuu, mitte sünnikuupäeva number. Nulle ette ei kirjuta (01 jne).

Võid selle ruudu tegemist juba varem harjutada suvaliste kuupäevade ja nendest arvutatavate eluteenumbritega, aga endale tehtav numbriruut tee ikka õigel ajal.

Ahjaa – mida selle maagilise ruudukesega (jantraga) teha, kui ta valmis on saanud? Soovi mõni rahaga seotud soov – ja ära ole tagasihoidlik! Sõrmus võib olla plastmassist või kullast ja briljantidega – kui sa jätad täpsustamata, siis saad suvalise versiooni asjast. Ole soovimisel julge ja lennukas, mitte tagasihoidlik. Kujuta endale ette oma elu siis, kui su rahaga seotud soov on täitunud. Tunne – veel parem, püüa läbi elada see meeleseisund, mis sind valdaks oma soovi täitumisel. Vaata oma rahajantrat minut aega ja pane seejärel käest. Iga päev peaksid jantrat endaga kõikjal kaasas kandma ja vaatama teda koos oma soovi täitumise ettekujutamisega minuti jooksul.

Head arvutamist ja edu rikkuse ligi meelitamisel!

Eelmine artikkelSõnumid lõikuskuu 2.-8. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid 9.-15. augustiks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

    • Tänan tähelepanu juhtimast. Suures kirjutamistuhinas ma ei märganud, et see oluline asi oli ainult mu peas ja kirja ei saanudki. Parandasin vea – lisasin juhise teksti lõpuossa, tegin “mida teha jantraga” teksti paksuks, et jääks silma.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi