Tagasi
Järgmine

Uuel aastal uue hooga

Foto: Getty Images

Veel üks aasta saab läbi ja uus algab. Traditsiooniliselt on see aeg vaadata tagasi ja mõelda, kuidas läks ja mida oleks võinud teisiti teha, mida oli ootamatut, mida oli head, mida halba, kas plaanid said teostatud või ei – ja kui ei, siis miks. Aeg vaadata tulevikku ja panna vaim valmis selleks, et uuel aastal anda oma parim elu ilusaks elamisel.

Ma ei tea, kuidas teie, aga mina olen harrastanud vana-aasta õhtul valada õnnetina ja ühel aastal proovisin ka küünlavahaga. Protsess ise on põnev ja huvitav on vaadata, mis välja tuli ning püüda aru saada, mida need kujud meenutavad. Kas ennustused niiöelda “täide läksid” ehk valatud kujud seostusid mingil moel järgneva aastaga… – kui aus olla, pole seda veel kordagi juhtunud. Üks aasta vaid märkasin vanu fotosid lapates, et kahe aasta tagune õnnetina klappis jooksva aasta teemadega…

Küünlavaha valades tuli aga hoobilt täiesti kümnesse läinud kuju ja see oli nii spetsiifilise kujuga, et oli lihtsalt rabav, kuidas seda üldse valada annab ja nii õige kujuga. Kavatsen ka tänavu end lõbustada õnne valamisega, samas reaalis andes oma parima, et õnn päriselt mu õuele jõuaks.

Aga nüüd siis selle nädala haldjasõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid haldjad endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid haldjad sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVIDEO! Carmen Pritson räägib unistamisest
Järgmine artikkelAasta viimane Fortuuna tänulikkus
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi