Augusti lõpunädala inglisõnumid

0
3680
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Business2 Community

Nüüd ei saa keegi sulle ütlema tulla, et suuga teeb suure linna, käega ei kärbsepesagi, sest kätte on jõudnud tegude tegemise aeg. Seni oli unistamine, soovimine, plaanide pidamine – tegemine, aga nüüd on aeg jõudnud plaanide teoks tegemiseni.

Käes on sündmusterohke, ärev, aga ka huvitav aeg. Tööd on palju, väsimus võib murdma hakata, aga rõõm tehtavast kaalub kõik üles. Et aeg on sulle armuline ja helde, siis kõik asjad lähevad kui lepase reega ja õnn on kõikjal su kaaslaseks, andmata sulle isegi aega ahhetamiseks ja imestamiseks, et kuidas nüüd kõik nii lihtsalt laabub, kui mõni teine kord on tunne olnud, et taod pead juba seina ja no ei idane ega mädane.

Ole siis arukas ja kasuta soodsat aega maksimaalselt ära, et pärast poleks põhjust kahetseda, et oleks seda või teist võinud ette võtta ja ära teha.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi