Hangekuu esimese täisnädala inglisõnumid

0
5256
Tagasi
Järgmine

Külm hammustas mõnuga

Foto: Kelly Tan

Peale suhteliselt pehmeid talvekuid võttis ilmataat nõuks vastu esimest kevadkuud külma valla lasta ning krõmpsutas külma tublisti rohkem, kui ühe öö või päeva jagu. Lindudele ja loomadele oli see aeg väga raske üle elada ja paljud kahjuks ei elanudki. Inimesed said tunda, kui hästi või halvasti nende kodu sooja peab või kui hästi – halvasti töötavad küttekehad. Oli tõetundide aeg. Nüüd kui on selge, mis on kuskil viltu, on hea puudused likvideerida, sest nende ignoreerimine võib tulevikus viia suuremate probleemide või õnnetusteni.

Aga õnneseentele saabus ridamisi häid uudiseid, mis lausa trumpasid üksteist üle ja panid mõtlema selle üle, et Kukk ja see häving, mis ta korraldas, on tõesti selja taha jäänud ning Koer liputab agaralt saba ja püüab sõber olla, nii kuis oskab.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVideo – Rännaku praktik Malle Jürilo: tööriistad on igaühele iga päev kättesaadavad
Järgmine artikkelMõtlemapanevad tsitaadid filmist „Vaikusesse kõnd“
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi