1Aasta viimane nädal

Foto: Crafthubs

Aasta viimase nädala võiksid veeta mõtiskledes, mis on sel aastal sul korda läinud, mida head ja ilusat oled selle aasta jooksul saavutanud. Võta endale aega ja tee üks imeline rännak ajas tagasi ja meenuta selle aasta positiivseid tippsündmusi, mis sulle naeratuse näole toovad. Iga inimese elus on aasta jooksul juhtunud midagi head ja ilusat, mida meenutada ja kui sul on see aasta seda veidi raske teha, siis et see järgmisel aastal lihtsam oleks, tahan sulle teha ettepaneku, kus võtad endale veel sellel aastal aega ja meisterdad ühe ilusa karbi või kaunistad purgi ning sellesse karpi või purki hakkad järgmisel aastal, alates 1. jaanuarist koguma järmise aasta ilusaid mälestusi, olgu selleks siis puhkus; südamlik õhtusöök sõbra või partneriga; eriline kingitus; võõralt saadud kompliment jne. Kui mingil päeval juhtub midagi meeleolukat või imelist, kirjuta see sündmus kenasti ilusale paberile või märkmepaberile üles koos kuupäevaga ning aseta oma tehtud karpi või purki järgmisi sündmusi ootama. Aasta viimasel päeval võtke koos perega see purk või karp lahti, et meenutada sellel aastal toimunud kauneid mälestusi, mis panevad sinu emotsionaalsed energiad kõrgematel sagedustel võnkuma ning meelitavad ligi uueks aastaks teisi analoogseid ilusaid ja posiivseid sündmusi. Põhimõtteliselt valmistad sa end sel viisil ette paremaks ja positiivsemaks uueks aastaks ja selleks on sind toetamas eelmise aasta positiivsed mälestused.

Nädalasõnumi valimine

Lavendlipõld Prantsusmaal Foto: Tomáš Vocelka
Lavendlipõld Prantsusmaal
Foto: Tomáš Vocelka

Vali endale pilt, mis sind enim lummab. Vaata neid kahte alljärgnevat pilti hästi hoolega ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam tõmbab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead.

Seekordsed fotod olen valinud läbi inglite juhenduse ja usaldades oma sisetunnet looduse imedest. Meid ümbritsev maailm ja loodus on täis imesid ja kui usud ka ise oma elu pisikestesse ja suurtesse imedesse, siis tuleb neid ka sinu ellu. Pea meeles, selleks et oma elus näha imet, pead sa seda enne uskuma! Soovin sulle meeleolukat aasta viimast nädalat täis rõõmsaid sündmusi ja usku imedesse!

Pilt nr. 1

Riisipõllud Hiinas Foto: National Geographic
Riisipõllud Hiinas
Foto: National Geographic

Pilt nr. 2

Grand Yellowstone Foto: Better Living
Grand Yellowstone
Foto: Better Living

Sõnumi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi!

Tagasi

Ära unusta, et sul on veel võimalus osa võtta selle aasta viimasest energiavahetusest.

Kui leiad, et meie tegevus väärib sinu toetust, siis oleme sulle sinu toetuse eest ülimalt tänulikud. Oma toetust saad jagada sinule sobiva pangalingi kaudu ning kasuta selleks rekvisiite: Hingepeegel OÜ a/a EE247700771001908595 (LHV) või EE212200221058508715 (Swedbank) ja selgitusse kirjuta: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.
Iga kolme kuu tagant: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, loosime oma toetajate vahel tänutäheks välja väikesed kingitused. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

lhv seb swed nordea

 

Eelmine artikkelKumb oli enne? Kas vaimne või füüsiline tervis?
Järgmine artikkelMis on küllus?
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

10 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi