1Uus hingamine

Sain kaks nädalat puhata ja tegeleda teiste asjadega ning Anu oli nii kena ja oli nõus sel ajal inglisõnumid välja vahetama teiste vastu. Nüüdseks sain end kenasti mõneks ajaks täis laetud ja selle nädala sõnumid tulevad taaskord inglite poolt.
Nädalavahetusel sain taas aastakese targemaks ja kuna ma pole kunagi olnud suur tähistaja, siis ei teinud seda ka sellel aastal ning veetsin päeva oma pere keskel. Lapsed on mul ikka nii vahvad ja tegid oma emmele füüsilise kingituse, mille tulemusena on mul mõnusalt uus hingamine. Kere on küll kohati valus, aga mitte häirivalt ja kummalisel kombel see mind isegi ei häiri. Tavaliselt on mind alati sellised väikesed muudatused keha tundlikkuses häirinud, aga mitte nüüd. Mis annab jällegi teada sellest, et see on minu jaoks õige, just nüüd ja praegu, et sellega edasi tegeleda. Mida ma siis teen? Lühidalt kokkuvõtvalt, sain lastelt kingituse oma füüsise treeninguteks ja lihastoonuse tõstmiseks.

Lisaks paarinädalasele „puhkusele“ olen tegelenud enese arendamise ning sisemise kasvamiseaga ning olen pikalt ja palju kirjutanud. Mida aga selle kirjutisega peale hakata, on hetkel veel lahtine. Üks on kindel, tahan seda inimestega jagada ja loodetavasti juba järgmisel aastal näed ja koged ka sina selle vilju. Puhkuse võtsingi sõnumite kirjutamisest seetõttu, et saaksin oma hetke projektiga tegeleda ning end sellele täielikult pühendada. Tahan oma projekti selle aasta numbri sees ikka kenasti valmis saada ja mõelda, mismoodi ja kuidas edasi. Seega hingamine on igatipidi uus ja täis positiivset energiat.

Sel nädalal on veel üks väga tähtis sündmus. Nimelt on tegemist selle aasta viimase suprekuuga ning samal ajal esineb taevas ka iga-aastane geminiidide meteoorisadu. Tegemist tuleb ääretult võimsa Kuuga. Ole oma soovidega julge ja saada Universumisse positiivset energiat, sest sellisel juhul tuleb ka järgmine aasta sinu jaoks imeline, täis positiivsust ja soovide täitumisi.

Nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Selleks ei ole sul vaja teha midagi muud, kui klikkida nupukesele: „Loe seda edasi“.

Tagasi
Eelmine artikkelYijing pajatab detsembri teiseks nädalaks…
Järgmine artikkelLuutsipäev
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

25 KOMMENTAARI

  1. Kui me vaid oskaksime tähele panna ja lugeda märke ja sümboleid, mida me teele saadetakse, kui kuulaksime oma südamehäält, oleks elu palju lihtsam ja pingevabam. Aga paraku on see tagantjärgi tarkus. Sageli saamegi aru, mida meile öelda tahetakse, aga oma isepäisuses teeme ikka teisiti. Inimene on juba selline olend, kes ei õpi ka omaenda vigadest. Vaimsuse suunas on arenemisruum veel üüratu, sest mida suurem on teadmiste meri, seda pikem teadmatuse rannajoon.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi