Inglisõnumid kooljakuu viimaseks täisnädalaks

19
22145
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 11-15 kuupäeva vahel

Foto: Redd Press

Seekord saatsid inglid sulle kahed sõnumid, mille üle võiksid sellel nädalal mõtiskleda ja keskenduda. Oma esimese sõnumiga annavad inglid sulle mõista, et mitte keegi peale sinu ei peagi teadma ega mõistma Universumi seaduseid… On üks seadus, millest sa aru pead saama ja see on:

Sina ise oled oma saatuse sepp ja õnne valaja!

Ehk, et sina ise oled oma elukogemuste magnet ning tood oma ellu täpselt seda, mida tahad ja viisil, kuidas seda tahad.

Teine sõnum

Foto: Soda head

Oma teise sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada sellest, et kui tunned end hästi, siis lased ning tõmbad ka oma ellu ligi head. Viis, kuidas ennast parasjagu tunned, on sinu vibratsioonide seos sinu algallikaga. Mida paremini sa end tunned, seda parem on sinu ühendus Universumi algallikaga. Mida kehvemini end tunned, seda katkendlikum on sinu ühendus algallikaga.

Mitte miski pole tähtsam, kui see, et SINA end hästi tunneksid – sest mitte miski pole tähtsam sellest ühendusest, mida sa lood oma algallikaga.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

19 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi