Inglisõnumid kuuvahetusenädalaks

0
22729
Tagasi
Järgmine

Kevad või suvi?

Foto: TGC

Läinud nädala fantastilised, soojad ja päikeselised ilmad ajasid looduse “peast lolliks” ning kõik kukkus mühinal kasvama ja õitsema. Kus iganes ringi liikudes sai vaid imestada, mis kõik nende loetud päevadega on läinud lehte ja hakanud õitsema ja mis lilled on juba äragi õitsenud, kui “tavalisel” kevadel on nad seda teinud vähemalt pool kuud hiljem.

Kel oli võimalus vabas õhus viibida või seal töödki teha, sai end korralikult punaseks praetud või pruunigi jume peale. Osad juba oigasid, et neil on nii palav, nad ei suuda enam seda välja kannatada – nagu läinudsuvist kuuma. Tõesti olid ilmad sellised, et panid küsima – kas suvi on praegu, kevadel ära ja päris suvel enam suve ei tulegi?

Eks sellele küsimusele annab aeg vastuse, aga soojalembeste inimeste jaoks oli see nädal küll lihtsalt imeline ja võrratu, laadis energiaga täis ja pani heast tujust pakatama.

Ilmaennustused lubavad ilma jahedamaks minekut ja maikuu ilma kui malelauda – üle päeva sajab/paistab päike ja sooja alla 20 kraadi. Maaharijatele on see super uudis – parimad tingimused külvatu ja istutatu kasvama minekuks ja jõudsaks kasvuks, nii et hea saagi saamiseks saab pandud parim võimalik alus. Aga mida ja kuna külvata ja istutada – selle kohta saate vihjed juba maikuu pehme ja kõva kuuseisu artiklist, mille avaldame Walpurgi ööl.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi