Tagasi
Järgmine

Hea, parem, veel parem – kõik on võimalik

Kui palgapäev kipub olema päev, milleks on rõõmu korraks vaid – maksad arved ära, käid korra poes ja siis vaatad, mis riismed palgast järele on jäänud ja kuidas sellega küll järgmise palgapäevani ära elada, siis elu palgapäevad on palju kauakestvama mõjuga ja motiveerivamad.

Kes meist ei tahaks olla terve, õnnelik, armastatud, majanduslikult kindlustatud jne… Mõni sünnib kuldlusikas pihus, mõnele pärandatakse selline varandus, et oigama võtab, mõni sööb või spagette ristipidi ja on ikka sihvakas ja sale, aga reeglina peab enamus inimesi tegema selle nimel tööd, et olla nii terve, kena, kui rahakas. Teate omast käestki, et mis ühele kuld, see teisele muld ja kõigile sobivat meetodit pole olemas ei raha hankimiseks, tervise tugevana hoidmiseks ega hea välja nägemiseks. Nii et igaüks peab leidma oma tee. See on aga aegavõttev tegevus, kus palju kukkumisi – komistamisi, otsimist, proovimist, uurimist.

Seda enam on rõõm meeletu, kui mingis plaanis leiad selle oma ja õige meetodi soovitu saavutamiseks. See rahulolu ja edu kestavad oluliselt kauem kui palgapäeval pangakontole laekuv number! Vähe sellest – kui oled edu saavutanud ühes enda jaoks olulises punktis, annab see tahtmise ja jaksu püüelda edule ka teistes valdkondades!

Ise teed oma heaolu nimel tööd, ise väärtustad saavutatut ja ise tahad veel enamat saavutada ja oled iseendale motivatsiooniks :) Nii ongi omaenda töö viljad tõukeks mitte jääda loorberitele lesima, vaid heade tulemusteni jõudmine paneb pürgima veel parema poole ja veel parema saavutamine pürgima selle kõige parema poole. Nende pürgimuste käigus toimub tohutu areng ja õppetöö ja see on vaid tervitatav.

Nii et – edasi, tipud ootavad vallutamist!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKuu pehme ja kõva seis märtsikuus
Järgmine artikkelSõnumid kevadkuu 18.-24. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi