Inglisõnumid naljakuu esimeseks nädalaks

24
5453
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Thông Tin để Tư Duy

Selle sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada, et sulle on antud võime näha seda, mida Saatusel sulle varuks on. Väga lihtne on siin ilmas hoida oma nina maas ning pöörata tähelepanu ainult sellele, mis konkreetselt su nina alla juhtub, aga mitte seda, mis tegelikult sinu ümber toimub. Eriti tõeseks osutub see siis, kui sind ümbritsev keskkond esitab sulle meeletus koguses erinevaid nõudmisi ja väljakutseid ning sul ei ole aega ega tahtmist peatuda selleks, et neid kõiki üksipulgi läbi seedida ja neisse süüvida – kuhu miski tee sind tegelikult viia võib.

Paljud inimesed on endale loonud pettekujutluse kiireloomulistest asjadest, nii ka sina, ja seetõttu ei lase need samad pettekujutlused sul vaadata oma enese tulevikku selleks, et näha oma praeguste või minevikutegude tagajärgi ning anda sulle võimalust nende üle tõsisemalt vaagida ja teatud vigu vältida. Jah, inglid tunnistavad seda, et olevikus elamine on õige, aga sama tähtis on aegajalt teada ka seda, mida on sul ees oodata, et saaksid vastavalt sellele oma oleviku vigu vältida, et luua endale paremat tulevikku.

Paraku on nii, et mitte ükski hing siin ilmas ei saa sulle kunagi ette ennustada sinu täielikku ning absoluutset tulevikku. Samas on siiski võimalik suuresti näha seda, mis sind ees on ootamas. Selleks tuleb sul mõneks ajaks aeg veidi maha võtta ja astuda mõned sammud tagasi ning vaadata enda ette ning näha seda, mis on sind ees ootamas.

  • Mida sa näed?
  • Mida tahad näha?

Ainult siis võid näha seda, kui sa peatud ja vaatad silmapiirile ja mitte ainult enda ette, mis on sinu poole teel. Sellisel juhul on sul võimalik teha neid samme, mis viivad sind unistuste visioonile olulisemalt lähemale.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

24 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi