Tagasi
Järgmine

Piiri peal

5 nädala ja 1 päevased tuhkrukutsikad

See kevad on läinud kuidagi meeletu kiirusega ja näidanud juba tõelise suve värve ning soojust. Käed on pidevalt tööd täis, korjates erinevaid taimi, et nende raviomadusi talveks talletada. Samas on meil taas vahvad tuhkrukutsikad, kes suure osa minu igapäevasest tähelepanust endale nõuavad, sest neid tuleb õpetada, õpetada neid inimestega mängima jne. Neile on ju loomuomane hammaste ja käppadega mängimine, aga inimese nahk pole nii paks kui nende oma ning seda mängu tuleb veidi korrigeerida, et nad ei kasutaks oma täit lõuajõudu inimkätega mängimisel… See kõik on nii teraapiline tegevus ja need musid, mida nad jagama hakkavad ja juba jagavad, on seda kõike väärt. See kutsikate aeg aastas, on minu lemmikaeg, sest hoiab mind kahe jalaga maas. Kõige selle juures on loomulikult meeletut ja pidevat kasimist, sest enne, kui pisikesed oma potikombed selgeks õpivad ning kenasti selleks ettenähtud kohta tegema hakkavad, on alguses seda segadust meeletult… Aga jällegi, mul pole selle vastu midagi. Nüüdseks on kutsikatel ka potikombed käes ja peamine aur lähebki nende sotsialiseerimisele.

Kui mu lemmikloomad hoiavad mind kahe jalaga maas, siis aegajalt käivad mul endiselt meeletud migreenid, mis mind täiesti teise reaalsusesse viivad. Kui muidu peavalud ja “vaiksemad” tavalised migreenid olen suutnud allutada enda poolt valmistatud salviga, siis nende “teisest maailmast” pärit migreenide vastu see kahjuks ei aita, küll aga leevendab. Viimati kogesin sellist diagonaalset migreeni, mis viis praktiliselt pildi eest. Olen nende leevendamiseks ja ravimiseks otsinud kõikvõimalikke erinevaid võimalusi ja eks elu näitab, kas saan oma ajule restardi tehtud või mitte, sest selline piiri peal elamine muutub juba väga kurnavaks nii füüsiliselt kui emotsionaalselt. Jumal tänatud, et meil on Anu, kes mind vajadusel aegajalt inglisõnumitega välja aitab siis, kui ma pole võimeline nendega tegelema. See aga ei tähenda seda, et ma saaksin teda alati paluda, kui asi hulluks läheb, sest meil kõigil on oma elu elada. Ikkagi on tore teada, et on keegi, kelle poole vajadusel pöörduda annab, kui aju hakkab taaskord reaalsuse piire nihutama…

Foto tehtud tütre poolt telefoniga

Lisaks sai eelmise nädala lõpus meie kallis iirlane (iiri punane setter), Goofy, 12 aastaseks. Ja just päev enne tema sünnipäeva sattusin koerainimeste kogukonda, kus küsiti:

“Kui sulle antakse võimalus muuta oma koera juures ühte asja, siis mida sa tema juures muudaksid?”

Mina oma koera juures muudaksin ainult tema vanust, läheksin tagasi aega, mil ta esimest korda, Vinca Thore kennelist, koju tõin, et meil oleks võimalik temaga veel vähemalt 12 aastat koos olla ja unustamatuid hetki koguda.

Tagasiside inglisõnumite kohta ja KKK

Oleme vahest saanud lugejatelt ingilsõnumite kohta nii positiivset kui negatiivset tagasisidet ja olen selle eest väga tänukik, sest igasugune tagasiside on teretulnud. Sõnumite kohta on tekkinud mõned nn korduma kippuvad küsimused (KKK), millele siin nüüd vastan.

  • Kui sõnumid ei avane, mida ma tegema peaksin? Iga kord varem on avanenud ja nüüd äkki ei avane… – Kui konkreetse nädala sõnum sulle ei avane, siis võid kindel olla, et selle nädala sõnum pole mõeldud sinule ja sul tuleb sel nädalal keskenduda teistele asjadele.
  • Miks mõnel nädalal on sõnumid justkui mulle mõeldud, aga mõnel teisel nädalal tunduvad need täiesti mööda minevat? – Kuna konkreetsed inglisõnumid on mõeldud Hingepeegli ja sõnumite lugejatele, siis neid inimesi on ju tegelikult väga palju ning iga kord ei saagi olla nii, et kõik sõnumid haakuvad kõigiga. Tegemist on inglite juhendamisega, mille kaudu antakse sulle märku, millele sa konkreetsel nädalal keskenduda võiksid. Kui aga tunned, et konkreetse nädala sõnumid ei haaku sinuga, siis nii ongi ja see tähendab seda, et sul tuleb keskenduda sel konkreetsel nädalal teistele asjadele.
  • Kas mul on võimalik saada isiklikku inglisõnumit? – Jah, igakuiselt on mul võimalik teha isiklikud inglisõnumid kuni kümnele soovijale ja oma sooviavaldusest saad anda märku, kui saadad e-kirja: horoskoop[ätike]hingepeegel.ee ning siis saab täpsemalt edasi suhelda, millist versiooni erinevatest variantidest saada soovid, kui üldse.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäevF
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelInglisõnumid sugukuu viimaseks täisnädalaks
Järgmine artikkelKesakuu esimese täisnädala inglisõnumid
Kõik tuleb sinuni siis, kui selleks on õige aeg ja mil oled selleks vaimselt ja füüsiliselt valmis...

2 KOMMENTAARI

  1. Kallis Diana. Migreeni vastu aitab väga hästi kaani ravi. Minu väimees kasutas seda võimalust aeg ajalt.Nüüdseks on number kehtetu.Peaks ise ka otsima netist “kaaniravi” Aitab ka verd vedeldada.Kolm korda käisin.Jätkus aastaks.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi