1Emadepäev seljatatud

Foto: Lynne Meredith Golod

Emadepäev möödus teil loodetavasti rõõmsates meeleoludes ja ilmselt kõigil ühtviisi päikeseliselt, sest päev oli tänavu aasta üks kõige soojemaid ja päikeselisemaid, mis seni olnud.

Kuidas teil seni on läinud?

Kas peale lõputuna pikaleveninud külma kevadet on juba tekkinud tunne, et nüüd lõpuks ometi paistab tõesti valgus tunneli lõpus, asjad hakkavad edenema ja saab plaanide tegemiselt tegutsemisele üle minna?

Loodus on kuu aja võrra tavapärasest arengust maas, nii et paratamatult ootab ees suur spurt, et teha tagasi kaotatud aega. Loodus – saate aru? ;) Inimene on üks looduse osa. Ka meil, meie eludes seisab ees suur spurt, et teha tagasi kaotatud aeg. Aega andmete kogumiseks ja kodutöö tegemiseks on küllalt olnud, nüüd on aeg sealmaal, et vedada jalad kõhu alt välja ja võtta elult viimast, et poleks pärast põhjust kahetseda, et ma ei püüdnudki mitte seda, teist või kolmandat!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelMõtte- ja emotsionaalväljadest teadlikuks saamine ning nende haldamine
Järgmine artikkelMaikuu eelviimase nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

32 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi