Tagasi
Järgmine

Tõeseerum

Foto: Gerd Altmann

Kui tolm on maha langenud ja sõjad läbi ning enam pole veri adrenaliinis ega adrenaliin veres möllamas, on piisavalt rahu, et vaadata olnule rahunenud pilguga ja näha seda, mida enne polnud aegagi näha.

Inimese alalhoiuinstinkt on üks imeline nähtus, mis suudab meid mobiliseerida enam, kui me ise end eales võimeliseks peame. Kõik, mis on “üle”, segav, häiriv, kõik muudetakse äkki meie jaoks kõrvaliseks, uduseks, ähmaseks, nii et me ei pööra sellele tähelepanu ega raiska end selle peale, vaid tegeleks esmatähtsaga. Alles siis, kui kriitiline seis möödas, hakkame märkama seda, millele enne pimedad ja kurdid olime.

Võib vaid imestada ja imetleda, kuidas suudame end kokku võtta kriisi ajal… aga argipäevil, kui vaja end kokku võtta, et… ärgata, koristada või miskit muud teha, siis… pole meil seda mobiliseerijat võtta. Siis on Oh ja Ah…

Samal moel ei märka (ja tegelikult ongi hea, et me end ei killusta) äreval ajal seda, mis veel toimumas. Kui palju oleme hoidnud kahe käega peast kinni ja oianud mõne inimese sõnade, tegude ja käitumise peale, näinud, kuidas nad karistamatult elust kui naabrimehe rukkist läbi lähevad ja ohanud, et igal oinal on oma mihklipäev, küll tuleb sellel ka. Kui siis elu oma suuri plaane selle suure möllu ajal teostama hakkab, jääb see meil ja ilmselt nii mõnelgi veel märkamata. Nii et kui tolm maha langenud, on teod tehtud. Taevas on rääkinud. Ja need taevaste jõudude teod ja oskused asju sättida on ikka nii muljetavaldavad, et tuleb tunnistada, et ise poleks osanud nii hästi asju sättidagi. Igaüks saab oma õppetunni. Talle sobival moel. See, et need, kellele liiga tehti, kujutavad “karistust” ette teisiti, tavaliselt kuidagi puust, punaselt, füüsiliselt ja valusalt või muul moel väga plakatlikult, ei tähenda, et elu sama arvab. Elu teab täpselt, mis on kellegi õrn koht ja kuna ja kuidas just sellele astuda… Nii et see mihklipäev võib saabuda tasahilju ja märkamatult ja olla oi kui valus…

Seega – ei ole mõtet kulutada või rikkuda end negatiivsete mõtete ja halbade soovidega – küll elu kõik paika seab. Tähtis on see, et me ise püüaks elada oma elu nii, et väärtustame end ja teisi ja püüame suhtuda hoolivalt kõigisse, lastes igaühel jääda iseendaks ja võttes teda just sellisena, mitte püüdes teda tahuda ei tea kelleks teiseks ei tea mis standardi järgi. Me oleme kõik tulnud siia õppima.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Amazon

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris 2019
Järgmine artikkelSõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi