Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Praegune etapp elus on sulle proovikiviks. Sa pead suutma jääda iseendaks ja võid kindel olla, et asjad pöörduvad just õigel ajal paremuse poole, kui jääd truuks oma uskumustele ja väldid ohtlikke olukordi. Pea meeles vana tõde, et kõik pole kuld, mis hiilgab.

Sul peab olema sisemist südikust ja jõudu, et vajadusel küsida, kas valitud suund aitab sul saavutada seda, mida tõeliselt tahad. Tea, et tegelikult on kõik võimalik, kui oled avatud muudatustele.

Õige pea täituvad su lootused ja soovid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Amazon

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis novembris 2019
Järgmine artikkelSõnumid kooljakuu 11.-17. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi